cmku logo

Gallery Tree

Search

2019

Lady

Odchod Lady byl rychlý a nenadálý. Opustila nás v průběhu 10dní, kdy začala z ničeho nic kulhat. Diagnóza byla neúprosná - nádor prorostl plíce a obalil srdce. Nemůžu uvěřit, že se to stalo. Lady bylo teď v listopadu přesně 9 let. Tak málo na malamutí život. Vždyť tu s námi běhá ještě její maminka Aura. V létě s námi chodila na túry a na podzim dokonce uběhla pár kilometrů u koloběžky a najednou je všechno pryč. Nezadýchávala se, žrala, byla veselá... Lady pro mě znamenala nesmírně mnoho a stejně tak pro naší malou dcerku, která ji milovala a Lady zase ji. Sbohem Ladynko, budeš nám všem chybět..

Ch. Jeff Double Trouble Polární úsvit

Jeff Double Trouble Polární úsvit - třída vítězů - V1, CAC, Nejlepší pes, BOB

Million Dollar Baby Polární úsvit - třída otevřená - V1, CAC

 

Štěňátka vrh "N"

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří aktivně sledovali růst našich štěňátek. Vím, že teď budu chválit své odchovy, ale z mého pohledu to bylo 7 naprosto vyjímečných štěňátek. Těžko bych na nich hledala exteriérové vady. Bylo těžké vybrat, které štěňátko půjde na "výstavy" a které jako slíbený mazlík. Opravdu na nich nešlo shledat téměř nic, co by je rozselektovalo. Udělali jsme hromady fotek, které mají štěňátka ve své fotogalerii zde na webu a také na Facebooku. Hromady videí, které jsme sdíleli právě na FB, což je nejrychlejší způsob. Videa nyní plánuji přebrat a nahrát také na Youtube. Mám tu také jednu sérii moc povedených fotek, když si spolu hrála poslední 2 štěńátka, kterou zveřejním, co nejdříve. Všichni mají úžasné majitele a pevně doufám, že jim budou dělat samou radost. Budeme je moc vídat nejenom u nás na výstavách, ale také v Holandsku, Litvě, Dánsku a v Kanadě. Bylo velmi těžké se rozloučit se všemi, ale v současné době tu máme sice stárnoucí generaci a na výstavy zbývá pouze Bella a Maisy, ale všichni si zaslouží denně chodit ven, běhat a trávit s námi čas, tak budeme štěňátka s radostí sledovat a pokud se jen trochu zadaří, tak se sem jednou vrátí právě jedno z jejích "dětí" ;)

Štěňátka vrh "N"

Nastal den "D" a Bella dala život 7mi krásným tvorečkům ! Máme 6 holčiček a 1 klučíka. Všichni krásně prospívají a Bella je také v pořádku ! Máme štěňátka po 2 letech a hodláme si je užít, co to půjde !

Sabina & Maisy

Na den dětí jsme vyrazili na národní výstavu psů do Wroclawi, kde byl připraven i program pro děti. Nejen děti si to užily a Sabinka byla druhá mezi hromadou malých dětí a to dokonce s mladou Maisy, která jí vůbec nešetřila ! A na druhém místě skončil i Dominik v kategorii 9-13let. Pejsci samotní si též vedli výborně s následujícím umístěním:

Jeff Double Trouble Polární úsvit "Jeff" - třída šampiónů - Výborný 1, CWC, Nejlepší pes, BOB

Million Dollar Baby Polární úsvit "Maisy" - mezitřída - Výborná 1, CWC

Cochise - Hawkeye Polární úsvit

Máme opět neuvěřitelné zprávy z Velké Británie. Cochise "Hawkeye Polární úsvit" byl vyhodnocen jako TOP VETERÁN za rok 2018, nadále pak po několikáté jako TOP IMPORT, dokonce i TOP DOG & TOP MALAMUTE a také třetí TOP pes plemeník. Oficiálně je tedy TOP MALAMUTE roku 2018 !!! Jsme nesmírně hrdi, že jsme takového psa odchovali a moc dobře víme, že těchto výsledků dosáhl díky svým majitelům - chovatelská stanice Dreamwolvez z Anglie, za což jim nesmírně DĚKUJI !!!

Jeff Double Trouble Polární úsvit

Midning Runner Polární úsvit "Moon" - mezitřída - V2, R.CAC

Lord Vader Polární úsvit "Lord" - třída otevřená - V4

Jeff Double Trouble Polární úsvit "Jeff" - třída šampiónů - V1, CAC

Million Dollar Baby Polární úsvit "Maisy" - mezitřída - VD

Kahlua Cream Polární úsvit "Bella" - třída šampiónů - V1, CAC

A opět jsme vyhráli NEJLEPŠÍ CHOVATELSKOU SKUPINU. Moc děkujeme všem majitelům našich odchovů za výbornou reprezentaci, za přihlášení a předvedení ve skupině ! Samozřejmě velké dík patří paní rozhodčí!

Dominik & Bella Junior Handling

Leader of the team Polární úsvit "Shadow" - třída otevřená - V3

Lord Vader Polární úsvit "Lord" - třída otevřená - V4

Jeff Double Trouble Polární úsvit "Jeff" - třída šampiónů - V2

Enormous Nugget Polární úsvit "Nuk" - třída veteránů - V1, BOV, BOS

Million Dollar Baby Polární úsvit "Maisy" - mezitřída - V2, R.CAC

Kahlua Cream Polární úsvit "Bella" - třída šampiónů - V3

Po vyčerpávajícím dopoledni jsme se vrhli na soutěže a přišlo velké nadšení :

Dominik se poprvé zúčastnil Junior Handlingu a vyhrál Junior Handling 9 - 13 let

Nakonec jsme ještě vyhráli NEJLEPŠÍ CHOVATELSKOU SKUPINU. Moc děkujeme všem majitelům našich odchovů za výbornou reprezentaci, za přihlášení a předvedení ve skupině ! Samozřejmě velké dík patří panu rozhodčímu.

Aura Polární úsvit

Je to neuvěřitelné, ale naše Aura slaví již 14. narozeniny. Auro přejeme ti hlavně hodně zdravíčka ! Staráme se o tebe jak jen nejlíp to umíme a jsi pro nás hrozně moc důležitá. Hodně zdraví a drž se holka naše ;) Hodně zdraví též sourozencům fence Andy, Asimovi, Atilovi..

Ch. Multi BISS Hawkeye Polární úsvit

Ch. Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Výborný 2 v silně obsazené třídě veteránů !  Majitelé: Dreamwolvez kennel, UK.

 


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY