Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Enormous Nugget Polární úsvit - V1, CAC-VDH
Aura Polární úsvit - V1, CAC-VDH, CAC, CACIB !!!
Cassie Polární úsvit - V1, CAC-VDH, Res.CAC, Res.CACIB a dokončila tak titul INTERŠAMPIÓN !!!
  Enormous Nugget Polární úsvit - V1, CAC-VDH, CAC
Aura Polární úsvit - V1, CAC-VDH
Cassie Polární úsvit - V2, Res.CAC-VDH, Rec.CAC
  Annie se narodilo 6 krásných štěňátek! Máme 2 černobílé kluky, 2 černobílé holky a 2 šedobílé holky! Jsme na tento vrh nesmírně hrdi! Otcem štěňátek je pes importovaný z USA - Kaviak´s Kodiak Son of Denali. Děkujeme jeho majitelce Katharine Bischofer, ze nám umožnila tohoto psa použít v naší chovatelské stanici. Kody je nejen krásný a velmi impozantní pes, ale má i velmi zajímavý rodokmen. Annie měla po celý život vynikající výsledky na výstavách a získala i jeden z nejvyšších titulů - Světová vítězka 2006.
   
  Oba rodiče jsou zdravotně prověřeni a oba dva mají krásný pohyb. Annie vždy velmi ráda běhala a Kody běhá stále aktivně ve spřežení. Věříme, že štěňátka budou velmi nadějná a zdědí to nejlepší po obou rodičích ;-) Jejich růst můžete sledovat v sekci štěňata, kde najdete i odkaz na fotogalerii.
  Duke Polární úsvit - V1, CAC a dokončil tak ČESKÉHO ŠAMPIÓNA !!!
Honey Lady Polární úsvit - V2 ve třídě mladých
   
  Guinevere Polární úsvit - V1, CAC v mezitřídě
Cassie Polární úsvit - V1, CAC a CACIB !!!
  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - CC, BOB a BEST IN SHOW!!!
   
  K´eyush tak prokazuje své kvality a získává další neuvěřitelné ocenění! Jedná se o speciální výstavu aljašských malamutů, kam bylo přihlášeno 215 jedinců!!! Již nedávno jsme zde psali jak je těžké získat titul CC a K´eyush získal dokonce již pátý a poté se stal nejlepším psem celé výstavy a získal titul BEST IN SHOW! Předpokládám, že tu nemusím psát jak moc jsme na něj hrdi! Velice děkujeme rozhodčím panu Steve Myring a paní Dolores Montgomery!
  Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Výborný 1, CAJC! Moc děkujeme paní rozhodčí za toto ocenění. Cochise byl ve třídě mladých naprosto nejmladší a ještě ne zcela v srsti. Paní rozhodčí ocenila jeho prostorný pohyb a stavbu těla přiměřenou jeho věku, kdy se v dané konkurenci nejblíže blížil standardu. Cochise touto výstavou zakončil svou krátkou výstavní kariéru zde v ČR a odjíždí ke svým majitelům do Velké Británie, kde doufáme bude úspěšně pokračovat! Sice nám bude velmi moc chybět, ale v Anglii se připojí k velmi úspěšné fence Chaye /Follow My Dreams Polární úsvit/, která je též z našeho chovu a čeká ho tam milující domov v chovatelské stanici DreamWolves.
 

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - Výborná 2 ve třídě mladých

Face to Face Polární úsvit "Face" - Výborná 1, CAC, Národní vítěz!!! Face si tak drží stále vynikající výsledky, kterých v poslední době dosahuje!

  Doufáme, že se vám naše nové webové stránky budou líbit. Věřte, že jejich tvorba nás stála opravdu mnoho času a usilí. Chtěla bych tu obzvlášť poděkovat svému bratrovi, který celý web vytvořil. Na mně už pak zbyl překlad a tvorba nových aktualit. Nicméně počet hodin bychom nespočítali ani jeden ;-) Web ještě nemá zdaleka finální podobu. V nejbližší době doděláme fotogalerie, které zatím nejsou hotové. Přídáme profily našich úspěšných odchovů a do budoucna bychom sem chtěli umístit ještě mnoho užitečných informací o Aljašských malamutech! Držte nám pěsti, ať je vše hotové co nejdříve!
  Honey Lady Polární úsvit - Výborná 1, CAJC - poprvé ve třídě mladých!
Face to Face Polární úsvit - Výborná 1, CAC a CACIB! Face je teprve v mezitřídě a dokázala porazit mnohem starší feny!
Guinevere Polární úsvit - Výborná 2 v mezitřídě
  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG a poté dokonce BID a 2 BIS !!! Další nádherný výsledek pro tohoto teprve dvouletého psa !!! Výsledky, které K´eyush dosahuje jsou přímo neuvěřitelné!
Mimojiné, 26.6.2011 se K´eyush stal jako první importovaný malamut ŠAMPIÓNEM VELKÉ BRITÁNIE!
   
  Získat tento titul není nijak lehké, je třeba získat 3 x titul CC. Tento titul se zadává pouze na velkých výstavách a získává ho nejlepší pes a fena v plemeni! Přičemž v Anglii není problém, aby na takovéto výstavě bylo přihlášeno 180 AM! K´eyush získal dokonce již 4x CC!!! Jsme nesmírně hrdi na jeho výsledky! Díky Sergio a Charlene - Keykas kennel
  Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Velmi nadějný
Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - Výborný
Honey Lady Polární úsvit - Velmi nadějná
   
  Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya" - Výborná 2 v mezitřídě
Aura Polární úsvit - Výborná 4 ve třídě šampiónů
  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - Výborný 3 ve třídě šampionů
Aura Polární úsvit - Výborná 1 ve třídě šampiónů !!!
  Hawkeye Polární úsvit - Velmi nadějný 1
Duke Polární úsvit - Výborný 1, CAC
Enormous Nugget Polární úsvit - V2, R.CAC
Honey Lady Polární úsvit - Velmi nadějná 2
Face to Face Polární úsvit - Výborná 1, CAC
Geena Polární úsvit - Výborná 2, R.CAC
Aura Polární úsvit - Výborná 1, CAC, Nejlepší fena, BOB a BIS
   
  Aura získala BEST IN SHOW na této výstavě již dva roky po sobě!!!
Tentokrát moc děkujeme paní rozhodčí Ing. Petrusové, která byla součástí prvních importů Aljašských malamutů do ČR! O to víc si tohoto úspěchu vážíme! Děkujeme!
  Hawkeye Polární úsvit - Velmi nadějný 1, BIS 3 Dorost
Duke Polární úsvit - Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB, 3 BIG !!!
Honey Lady Polární úsvit - Velmi nadějná 1
Aura Polární úsvit - Výborná 2, R.CAC
  Duke Polární úsvit - V2
Geena Polární úsvit - V1, CAJC a dokončila tak Junior Šampióna ČR
Cassie Polární úsvit - V2, R.CAC
  Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Velmi nadějný 1
Enormous Nugget Polární úsvit "Nuk" - Výborný 2
Honey Lady Polární úsvit "Lady" - Velmi nadějná 1, Nejlepší štěně
Delightful Anny Inditarod "Annie" - Výborná 1, Nejlepší veterán
  Hawkeye Polární úsvit - Velmi nadějný 1
Enormous Nugget Polární úsvit - Výborný 1, CAC
Crony Polární úsvit - V2, R.CAC
Honey Lady Polární úsvit - Velmi nadějná 1, BIS BABY !!!
Delightful Anny Inditarod - Výborná 1, BIS VETERÁN !!!
  AMCUK- za rok 2010 byl vyhodnocen jako:
- NEJLEPŠÍ PES -
- NEJLEPŠÍ ALJAŠSKÝ MALAMUT -
- NEJLEPŠÍ IMPORT -
  Hawkeye Polární úsvit - Velmi nadějný 1 a BIS baby !!!
Enormous Nugget Polární úsvit - CAC a splnil tak ŠAMPIÓNA ČR !!!
Duke Polární úsvit - V2, R.CAC
Crony Polární úsvit - V1, CAC, Klubový vítěz !!!
   
  Honey Lady Polární úsvit - Velmi nadějná 1, třída baby
Geena Polární úsvit - Výborná 1, CAJC - Nejlepší mladá fena
Delightful Anny Inditarod - Výborná 1, vítěz třídy veteránů
  Cassie a tentokrát i Aura se zúčastnili závodů opět ve spřežení Vládi Vraštila a zaběhli velmi pěkný čas. Průměrná rychlost 11,77 km/hod v místy již velmi rozbředlém sněhu byl pěkný výkon!
  Třída Special Junior Bitch - Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya" - Výborná 1 a stala se tak nejlepší mladou fenou na této prestižní výstavě! Jsme nesmírně pyšní, že Chaya dosáhla tak velkého úspěchu a navíc pod mým handlingem. Děkuji Sharr a Jayovi, majitelům Chayi, že mi svěřili její předvedení! Chaya tak kráčí ve stopách svého otce Rasta-Man Shamanrock, který se stal nejlepším psem a poté i BOB na CRUFTS 2010! Crufts fotogalerie
  Pejsek je velmi nadějný a chtěli bychom, aby si ho vzal pouze někdo, kdo se bude aktivně věnovat výstavám a chovu. V nejbližší době zde uveřejníme i jeho video v pohybu. Připomínám, že oba rodiče jsou výstavně velmi úspěšní. Frodo je nyní v chovatelské stanici Shamanrock, kde se věnuje výstavám a od podzimu se již několikrát stal vítězem plemene! Na poslední výstavě 5.2.2011 v Brně získal titul CAC, CACIB, BOB a BIG! Více v sekci štěňata..
  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - se umístil na úžasném 2.místě ve finále Petplan Junior v Anglii. Jedná se o velmi prestižní výstavu, kdy se do finále probojuje pouze 28 jedinců ze všech plemen! Body sbírají po celý rok ve věku 6-18 měsíců. Finále posuzuje porota složená ze tří rozhodčích a nejen, že se K´eyush umístil na krásném druhém místě, ale zároveň byl zvolen jako jedinec s nejlepším pohybem! Vůbec poprvé v historii se do finále probojoval importovaný pes! Jsme nesmírně hrdi, že právě tento jedinec je z naší chovatelské stanice.
   
  Měla jsem možnost vidět video celé soutěže a musím říct, že se jednalo opravdu o velmi prestižní záležitost! Nesmírně děkuji majitelům za perfektní handling a prezentaci K´eyushe! Díky Charlene a Sergio! Samozřejmě ten největší dík patří rozhodčím, kteří si tolik cení tohoto úžasného pejska! K´eyush má svůj domov v Anglii v chovatelské stanici Keykas.

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY