cmku logo

Gallery Tree

Search

2021

Kahlua Cream Polární úsvit "Bella"

Máme za sebou další úžasný víkend na naší klubové výstavě. Obrovskou radost máme z výsledků naší Belly a také veteránky Face! Paní rozhodčí srdečně děkujeme.

No Rain Just Sunny Polární úsvit "Sunny" - pes, třída otevřená V2. R.CAC. Majitel: p. Tůma

No Clue Polární úsvit "Clue" - fena, třída otevřená - V2, R.CAC. Majitel: Lukáš Petira

Kahlua Cream Polární úsvit "Bella" - fena, třída vítězů - V1, CAC, BOB !!!

Face to Face Polární úsvit "Face" - fena, třída veteránů - V1, BOV. Majitel: Kateřina Seidlová

Moc děkujeme všem majitelům našich odchovů !!!

Aura Polární úsvit

Všechno jednou končí a zase začíná.. Dnes je bohužel den, kdy něco končí. Museli jsme nechat odejít naši Auru. Narodila se 23.03.2005 v prvním vrhu odchovaném v naší chovatelské stanici. Je nám ctí, že se taková fena narodila právě u nás. Byla ten nejlepší rodinný pes a parťák, byla skvělá v zápřahu, byla neuvěřitelně skvělá na výstavách s kontem 15ti šampionátů, byla úžasnou maminkou, babičkou, prababičkou a tetičkou pro všechna štěňátka. Byla zkrátka NEJ.. Nemám asi víc slov, ztratit věrného parťáka po 16ti letech a téměř 4 měsících znamená obrovský smutek a prázdnotu. Jediná myšlenka, co člověku pomáhá je ta, že si tady ten svůj život užila naplno, dlouho a byla opravdu milovaným psím parťákem. Fotku, kterou přikládám jsem pořídila 01.07.2021, kdy byla stále aktivní babčou. Dokonce je vytažená z videa, kde je vidět, jak byla stále plná síly..

No Rain Just Sunny Polární úsvit

Na jarním klubovém víkendu v Nové Živohošti jsme měli tentokrát jen jednoho zástupce s krásným výsledkem:

No Rain Just Sunny Polární úsvit "Sunny", majitel: p. Tůma

12.06.2021 - Klubová výstava KSP s udělením titulu "KV"  - rozhodčí: Zuzana Mikolková Betinská (SK) - mezitřída - V1, CAC

13.06.2021 - Klubová výstava (bez titulu KV) - rozhodčí: Martin Šipkovský (SK)  - mezitřída - V1, CAC

Aura

Nade všechny výstavy světa je když se váš psí miláček dožije ve zdraví vysokého věku! A takovou událost můžeme nyní oslavit ! Jak to zní neuvěřitelně, píšu tato slova stejně jako vloni! Naše Aura - Aura Polární úsvit, štěňátko z našeho prvního vrhu slaví rovných 16 let ! Auro, přejeme Ti nadále hodně zdraví a vitality. Sice už neběháš v zápřahu jako kdysi, ani nevyhráváš jednu výstavu za druhou, ale jsi šťastná psí babička, co stále zvládne kratší vycházky! Drž se holka naše. Myslím, že tento věk už skoro patří do knihy rekordů. Pro nás je obrovská výhra, že tu můžeme být spolu. Nejsi žádná ležící mumie, ale stále uštěkaná babča, co si běhá po zahradě. Jasně, není to jako kdysi. Nohy neslouží tak jako v mládí, ale kam chceš tě stále donesou a dokonce doběhnou. Auro drž se ! Jsi neuvěřitelná !


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com