Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search


 
 

Přejeme všem majitelům našich odchovů, přátelům a návštěvníkům našich stránek vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a radosti !!! Zároveň bych tímto chtěla poděkovat všem majitelům našich odchovů za lásku, péči a čas který jim věnují ♥

Pokud se budete chtít pokochat fotečkami štěňátek, tak pravidelně aktualizujeme galerii vrhu "J". Štěňátkům už je 6 týdnů a můžu říct, že jsme na tento vrh doopravdy pyšní !

 

Jch.Oakiok Magic Boy for Polarni usvit "Spike" - mezitřída - V1, CAC, R.CACIB

Spike si hned na první možné výstavě načal Interšampiona (C.I.B.) Což pro nás bylo velmi příjemné zakončení rodinného výletu spojeného s výstavami ;-)

 
 

Jch.Oakiok Magic Boy for Polarni usvit "Spike" - mezitřída - V1, CAC

Spike  dostal i velmi pěkný posudek: 18ti měsíční pes. Výborně stavěný. Správná hlava. Tmavé oko, nůžkový skus. Správně nasazené a nesené ucho, výborný pigment. Správně dlouhý pevný hřbet. Hrudník ve vývinu. Pěkné předhrudí. Správně nesený a nasazený ocas. Korektní úhlení, správný pohyb. Vyrovnaná povaha.

 
  Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya" - vyhrává třídu Open Bitch a získává své druhé CC (Nejlepší fena)! Chaye chybí poslední CC na šampióna Velké Británie! Doufejme, že jej získá, co nejdříve. Každopádně si jsme vědomi, že to nebude v tamní konkurenci lehké.. 
 

Další prestižní výstava v Anglii odkud máme skvělé zprávy ;-)

Hawkeye Polární úsvit (Cochise) - 1. ve třídě Limit Dog, Nejlepší pes (BEST DOG) a nakonec i  BEST IN SHOW !!!

Follow My Dreams Polární úsvit (Chaya) - 2. ve třídě Open Bitch, 2. nejlepší fena (RESERVE BEST BITCH !!!)

Celkem bylo na výstavu přihlášeno 87 AM ;-) Mohla bych sem dát krásnou fotku Cochise, ale tentokrát neodolám sem přidat fotku šťastného majitele po získání titulu BIS! Chytla mě za srdce ;-)

 
  Další obrovský úspěch v Anglii! Náš odchov Hawkeye Polární úsvit "Cochise" se umístil na 1. místě ve třídě Limit Dog a poté se stal nejlepším psem a získal titul DOG CC a poté i BOB! Nakonec byl druhý ve skupině pracovních plemen - WG2 ! Skupiny posuzoval pan rozdhodčí Bob Gregory! Jedná se o další velkolepý úspěch v Anglii! Děkuji oboum rozhodčím a samozřejmě majitelům Cochise za skvělou prezentaci! 
 

Cassie s Hankou vyrazily na poslední dogtrekking před létem a opět došly na krásném 5. místě! Trasu 96km ušly za 32hodin a 31minut. Jsou to prostě holky šikovný! ;-)

Chci tímto také poděkovat Hance, že se Cassie tak věnuje! Vznikl mezi nimi doopravdy krásný vztah a já jsem moc vděčná, že má Cassie takovou sportovní kamarádku. A nejen to, Hanka má krásnou hovawartku, která se také jmenuje Cassie a obě Cassienky jsou skoro stejně staré a stali se z nich nerozlučné kamarádky! Moje Cassie tímto potvrzuje svou perfektní povahu, kdy se naprosto bez problému skamarádila v 5ti letech s další dospělou fenou a můžou kdekoli zůstat spolu!

Jinak, Hanka skončila celkově v kategorii DTW-1 na 3. místě v Mistrovství dogtrekkingu České Republiky roku 2013 !!! Hani ze srdce gratuluji !!!

  Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída otevřená - V2, R.CAC
Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída otevřená - Výborná  
 

Cassie s Hankou opět došly na krásném 5. místě! 87km ušly v čase 29 hodin 46 minut

Oficiální stránky závodu: http://www.jednookyvlk.estranky.cz/
 

Oakiok Magic Boy for Polarni usvit "Spike" - V1, CAJC, BOJ - Nejlepší mladý jedinec. Spike tímto dokončil titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!

Honey Lady Polární úsvit "Lady" V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB. Lady tímto získala titul ČESKÝ ŠAMPION !!!

Daphne Polární úsvit "Eimi" - V1, CAC, R.CACIB (majitel: - chov.stanice Snow Flake of Engel)

 

Oakiok Magic Boy For Polarni usvit "Spike" - V1, CAJC, BOJ - Nejlepší mladý jedinec

Ago Polární úsvit - V1, Nejlepší veterán (majitel: T.Walerii)

Honey Lady Polární úsvit - "Lady" - tř. otevřená - V1, CAC

Daphne Polární úsvit - tř. šampiónů - V2, R.CAC (majitel: chov.stanice Snow Flake of Engel)

 

Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - vítěz třídy Limit Dog, Nejlepší pes, RESERVE BEST IN SHOW a vyhrál také NEJLEPŠÍ IMPORT !!!

Celkem přihlášeno na výstavu 122 AM

 

Vynikající den pro oba naše pejsky!

Enormous Nugget Polární úsvit "Nuk" - V1, CWC, R.CACIB a dodělal tak ŠAMPIONA POLSKA a také INTERŠAMPIONA (C.I.B.) !!!

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - V1, CWC, CACIB

 

Cassie opět vyrazila na dlouhou "procházku" ;-) Tentokrát již tradičně se svou parťačkou Hankou Křovákovou. 98km ušly v čase 29 hodin 47 minut a získaly tak 5. místo !

Oficiální stránky závodu: http://www.dogtrekking.estranky.cz/

 

Ago Polární úsvit "Ago" - třída vítězů - V1, CAC, Klubový vítěz (maj.T.Walerii)

Geena Polární úsvit - třída otevřená - V1, CAC (maj. T. Kopská)

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída otevřená - V2

Guinevere Polární úsvit - třída vítězů - V3

 

 

Každý rok vyhodnocuje Alaskan Malamute klub ve Velké Británii nejlepší jedince a již tradičně jsou naše odchovy mezi nimi, ale tyto výsledky jsou přímo neuvěřitelné :

V kategorii TOP IMPORT za rok 2012 se umístily naše odchovy na prvních třech místech!!!

1. Hawkeye Polární úsvit "Cochise"
2. Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya"
3. Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush"

   
 

Kromě toho se Chaya stala také celkově 4. nejlepší fenou roku 2012! Cochise byl celkově vyhodnocen jako 3. nejlepší pes a K´eyush 6. nejlepší pes roku 2012!!!

Jedná se doopravdy o neuvěřitelné výsledky, když zvážíme, že ve Velké Británii jsou řádově stovky malamutů aktivně se věnujících výstavám!

 

Cassie vyrazila na další dogtrekking! Tentokrát závod absolvovala s Janem Šedou a skončili na krásném 3. místě! 82km ušli za 18 hodin a 18 minut ;-)

Oficiální stránky závodu: http://www.slapanicky-vlk.dogtrekking.info/
 

Naše odchovy žijící ve Velké Británii se již tradičně zúčastnily této velkolepé výstavy, CRUFTS 2013. Je přímo neuvěřitelné, že se všichni rok po roce umísťují mezi prvními 5ti! Navíc v tak obrovské konkurenci a vždy posouzeni jiným rozhodčím. Myslím, že právem jsem na všechny tři hrdá ;-)
   
Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - třída LIMIT DOG - se umístil na 2. místě!

posudek: Ačkoli není plně v srsti, nemůžete přehlédnout stavbu těla a osvalenost tohoto mladého psa. Velmi pěkných proporcí s přiměřenou sílou kostry, dobře úhlenými končetinami, výborným ocasem a krásnou hlavou. Vynikající pohyb.

   
 

Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya" - tř.OPEN BITCH - se umístila na 3. místě!

posudek: Rozdílný typ od první a druhé feny. Ne zcela v srsti, ale opravdu krásná fena s vynikající hlavou! Celkově opravdu v kondici a s pěknou stavbou těla. Se svým handlerem se pohybují jako jeden a s lehkostí.


Chaya i Cochise jsou v majetku chov.stanice DreamWolves

   
 

Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - OPEN DOG - se umístil na 3. místě!

posudek: Ve výborné kondici, pohybuje se po kruhu výborným pohybem, nádherná hlava s malými oušky, vynikající srst. Krásně předveden jako obvykle.

Majitel K´eyushe - Sergio Bebiano

 

Ago Polární úsvit - V1, CAC, R.CACIB

Honey Lady Polární úsvit - V1, CAC, R.CACIB

Na Slovensku jsme zažili opravdu báječný víkend! Tedy po strastiplné cestě sněhovou vánicí, kdy jsme chvílemi mysleli, že už to opravdu vzdáme ;-) Svými výsledky nám však udělal radost náš odchov Ago (majitel T. Walerii), který téměř v 8mi letech porazil daleko mladší psy! Obrovskou radost nám udělala také oba dva dny Lady, která se stala první den nejlepší fenou a druhý den byla druhá nejlepší fena. Konkurence na těchto výstavách byla veliká, oba dva rozhodčí byli přísní a oběma se Lady moc líbila, což doopravdy potěší!

 

 

Ago Polární úsvit - V1, CAC, R. CACIB

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - V1, CAC, CACIB, BOS !!!

  Šediváčkův long je jeden z nejtěžších etapových závodů v Evropě a vůbec nejtěžší v ČR. Jedná se o čtyřetapový závod v celkové délce 240km po hřebenech Orlických hor, kdy spřežení nastoupají víc než 7000m při absolvování všech čtyř etap.
Pokud chcete připravit tým na závod tohoto typu, musíte vše promyslet dlouho dopředu a hlavně začít trénovat s prvními podzimními dny. Nejedná se o trénink ledajaký, vše musí být naplánováno, pejsci musí běhat pravidelně, dostávat kvalitní krmení a s prodlužujícími se tréninky vás to stojí čím dál tím více a více času. Cassie a Lady jsem si trénovala sama, co se týkalo tréninků do 20km. Delší tratě běhaly v celém spřežení Vládi Vraštila, což znamenalo, že jsme si pejsky vyměňovali na půli cesty pro každý z těchto tréninků. Jen pro představu, bydlíme od sebe 50km! Což sice není moc, ale otočka už je 100km a ono to jet třeba 3x týdně už něco stojí..
  Nastal den "D" a Cassie, Lady a ostatní pejsci ve spřežení Vládi Vraštila vyrazili dne 24.1. na první etapu dlouhou 60km, kterou celý tým skvěle zvládl! Nejdůležitější bylo, že se druhý den 25.1. byli schopni znovu postavit na start a vyrazili s chutí na etapu dlouhou 55km po níž následovala povinná přestávka 4 hodiny a poté dalších 35km do cíle druhé etapy! Bohužel i přes připravenost psů byl náš tým stejně jako mnoho jiných ze závodu vyřazen, protože dorazili na kontrolní bod o 20minut déle než bylo stanoveno! Dodnes naprosto nechápu toto pravidlo, kdy jednotlivé týmy měly různé časy pro dosažení tohoto bodu! Ten kdo startoval v 10hod ráno měl o hodinu více času než např. náš tým, který startoval v 11hod! Tudíž nakonec byly paradoxně vyřazeny týmy, které měly rychlejší průměrný čas a ti co ho měli pomalejší, ale startovaly dřív, v soutěži zůstali!
  Pro mě je toto pravidlo naprosto nepochopitelné! Navíc všichni víme, že zrovna malamuťáci jsou výborní na dlouhé tratě, ale nevynikají extra rychlostí! V tomto závodu snad ani o rychlost nejde. Aspoň ne nám, kteří oceňujeme také romantiku seveřanů. Nešlo o to vyhrát, ale zkusit si to a celé to dojet, pokud by to psi zvládli! Přípravě jsme dali všechno a pejsci byli natrénovaní a nejednalo se pouze o naše spřežení, kdo takto skončil. Člověku to vezme chuť i náladu. Půlroční příprava přišla vniveč! Pořadatel má sice právo nastavit podmínky dle svého uvážení, ale všichni závodníci by měli mít stejné podmínky, tzn. všichni měli mít stejný čas pro dosažení kontrolního bodu a ne, že ten kdo startoval déle (starty určuje pořadatel) byl na tom bit a to doslova!
 

Cassie absolvovala dvoudenní závod v Janovičkách ve spřežení Vládi Vraštila v kategorii MB2 a skončili na 3. místě. První i druhé kolo bylo dlouhé 31,55km. Celkový čas za 63,10km měli 6,32hod. Přičemž první kolo zvládli bravurně v čase 3:06hod, ale ve druhém kole si pro nepříjemnosti na trati pohoršili a odběhli to za 3:25hod.

Lady běžela v kategorii MSKJ2 (běžkař + 2 psy). Druhý pejsek byl též z našeho chovu - DUKE Polární úsvit - a jel s nimi jeho majitel Radek Pelikán. Na to, že spolu jeli poprvé, to odběhli úplně perfektně s celkovým časem 7:40 hod za 63,10 km a skončili na 6. místě.

   
  Všichni zúčastnění si prožili krásný zasněžený víkend, plný sportu, čerstvého vzduchu a hlavně pejsků ochotných pracovat ;-) No a pro náš team to byl poslední trénink na Šediváčkův Long!
 

Oakiok Magic Boy for Polarni usvit "Spike" - Výborný 1, CAJC, BOB Junior !!!

Spike byl poprvé ve třídě mladých a je i nadále úspěšný jako ve štěňátkách ;-)

 

Vážení přátelé, kamarádi, návštěvníci našeho webu. Právě jsme pro Vás aktualizovali NOVINKY od srpna do konce roku 2012. Najdete je tedy o odkaz níže. Může se zdát, že web byl téměř rok bez aktualizace, ale ani to není pravda! V uplynulých měsících jsem přetřídila opravdu tisíce fotek a ty vybrané přibyly ve fotogaleriích! Každý pejsek má už tedy svou galerii! Každý pejsek má doplněnou tabulku výstav! Každý pejsek má novou a aktuální profilovou fotku! A konečně má na webu své místo i Spike, kterého jsme vloni dovezli z USA a dnes z něj je už krásný roční rošťák!

Budu se tedy snažit, co nejdříve doplnit i novinky roku 2013. Do fotogalerií zbývá přidat fotečky pod "Mushing" a fotečky pořízené od cca března letošního roku! Což považuji za super, protože nyní jsem třídila fotky od roku 2007 ;-) A věřte, že to byly doopravdy desítky hodin práce.


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY