Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

Nefertiti The Queen Polární úsvit

Nefertiti The Queen Polární úsvit "Nefi" se zůčastnila svého prvního výstavního víkendu s fantastickými výsledky - 3x CACA, 1x res.CACIB, 2x CACIB, 2x BOS, BALTIC WINNER a získala tak rovnou titul ŠAMPION LITVY ! Nefi je teprve 15 měsíců. Majitelům moc gratulujeme !

 
 

 

Kahlua Cream Polární úsvit

Million Dollar Baby Polární úsvit - třída otevřená - Výborná 1, CAC

Kahlua Cream Polární úsvit - třída vítězů - Výborná 1, CAC, Vítězka speciální výstavy

Million Dollar Baby Polární úsvit

Million Dollar Baby Polární úsvit - třída otevřená - Výborná 1, CAC, Klubová vítězka, BOS

Kahlua Cream Polární úsvit - třída vítězů - Výborná 1, CAC

Aura

Nade všechny výstavy světa je když se váš psí miláček dožije ve zdraví vysokého věku! A takovou událost můžeme nyní oslavit ! Naše Aura - Aura Polární úsvit, štěňátko z našeho prvního vrhu slaví rovných 15 let ! Auro, přejeme Ti nadále hodně zdraví a vitality. Sice už neběháš v zápřahu jako kdysi, ani nevyhráváš jednu výstavu za druhou, ale jsi šťastná psí babička, co stále zvládne kratší vycházky! Drž se holka naše. Hodně zdraví přejeme také žijícím sourozencům - ségře Andy a bráchům Asimovi, Azzimu a Atillovi.


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Očekáváme štěňátka ze spojení Thor a Maisy - 26.10.2020

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY