Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Mistrovství Evropy FISTC proběhlo letos v Maďarském Vének! Této vrcholové sportovní události se zúčastnily dva naše odchovy se svým týmem a oba dva podaly vynikající výkon. Majitelům ze srdce gratulujeme !

Daphne Polární úsvit "Eimi" a její syn Amarok Snow Flake of Engel v kategorii D2 skončili se svým majitelem na 3. místě !!! Majitelé: Jana a Ulli Engel, Slovensko http://www.alaskan-malamute.sk/ 
   
   V druhém týmu běžel i náš Jeff - Jeff Double Trouble Polární úsvit, který se svým majitelem a zbytkem týmu obsadili 2. místo v kategorii C2. www.zeleznyvrch.cz
  Pravděpodobně největší setkání chovatelů malamutů probíhá každoračně v USA pod záštitou amerického klubu aljašských malamutů. Akce se pořádá každoročně v jiné části USA a sjedou se sem na celý týden chovatelé, majitelé a fanoušci malamutů z celého světa. Součástí tohoto setkání je i velice prestižní výstava. Tento rok byl pro nás speciální, protože se první odchov naši chovatelské stanice této akce zúčastnil a reprezentoval tak náš chov - MultiCh. Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush". Mé nekonečné díky patří jeho majiteli a handlarovi - Sergio Bebiano. 
  Největší událost a radost je pro každého chovatele jistě den narození štěňátek! Jsme nesmírně šťastní a hrdí a s obrovskou radostí můžeme oznámit, že se Lady narodilo 6 krásných štěňátek! Máme 4 kluky a 2 fenky! 4 štěňátka jsou po mamince černobílá a dvě jsou po tátovi v barvě sobolí ! Již brzy budete moci sledovat jejich růst a fotečky v sekci štěňata. 
   Krásné video ze startu a důkaz toho, že malamuti umí nejen běhat, ale mají také chuť běhat! A dokonce i šampioni! Zde Zuzka Kynclová ml. s Nučkem (Ich. Enormous Nugget Polární úsvit) !!! Toto video mě doslova chytlo za srdce! Přála bych si více takových majitelů pro malamuty vůbec! Zuzko & Nučku - je na vás krásný pohled ;-) Jinak Zuzka Kynclová ml. se umístila v kategorii CCW (běžkyně a pes) na úžasném 2. místě. Průměrná rychlost 14.72 km/hod! A zde odkaz na slíbené video ze startu:http://youtu.be/qjmUYtDt02g
 

Jeff Double Trouble Polární úsvit - třída mladých - V1, CAJC, BOB Junior, Vítěz speciální výstavy mladých !!!

Ch.Oakiok Magic Boy For Polarni usvit - třída šampionů - V3

 
 

Ch.Oakiok Magic Boy For Polarni usvit "Spike" - třída šampionů - V2, R.CAC

Ch. Aura Polární úsvit - třída veteránů - V1, Nejlepší veterán fena

 
 

Jeff Double Trouble Polární úsvit "Jeff" - Velmi nadějný 1

Ch. Honey Lady Polární úsvit "Lady" - V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB

 
 

Jeff Double Trouble Polární úsvit - Velmi nadějný 1

Ch. Honey Lady Polární úsvit "Lady" - V1, CAC, Nejlepší fena

Ch. Aura Polární úsvit - V1, Nejlepší veterán - BOV

 
 

Ch. Honey Lady Polární úsvit "Lady" - V1, CAC, CACIB, BOS

Lady splnila podmínky pro udělení titulu Český Grandšampion a také Mezinárodní šampion krásy (C.I.B.) !!!

Ch. Aura Polární úsvit "Aura" - V1 a Nejlepší veterán (BOV)

 
  Naše milovaná Annie (Delightful Anny Inditarod) oslavila dnes své 12. narozeniny! Anniesku náš, přeji Ti hodně zdravíčka do dalších let. Jsi naše sluníčko a vážím si každého dne, který spolu můžeme strávit! Na konci fotogalerie si můžete prohlédnout fotky, které byly pořízeny dnes. Doufám, že jsou schopny vyjádřit jak čilá a plná energie Annie stále je ;-) 
 

Naprosto vynikající úspěch pro naše přihlášené pejsky. Odnesli jsme si nejen krásné výhry, ale především bezvadnou náladu a takovéto "nakopnutí" do další chovatelské práce ;-)

Jch. Oakiok Magic Boy For Polarni usvit "Spike" - třída šampionů - V1, CAC a splnil tak titul !!! ČESKÝ ŠAMPION !!!

Jefff Double Trouble Polární úsvit "Jeff" - třída štěňat - VN1, BIS BABY !!!

 
   
  Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída šampionů - V1, CAC, Nejlepší fena a KLUBOVÁ VÍTĚZKA !!!
   


Aura Polární úsvit "Aura" - třída veteránů - V1, Nejlepší veterán - BOV

 

Na této výystavě byl prezentován pejsek Joker z našeho posledního vrhu a získal vynikající umístění. Stal se nejlepším štěňátkem v rase a poté i ze všech severských plemen! Nakonec skončil dokonce i na čtvrtem místě ze všech plemen, kdy se soutěže o nejlepší štěně zúčastnilo na 20 plemen! Oficiální výsledek tedy:

Joker Polární úsvit - Best Baby, BIS 1 Baby (northern breeds), BIS 4 Baby (20 breeds from Mono Fest).

 
 

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída šampiónů - Výborná 1, CAC

Aura Polární úsvit - třída veteránů - Výborná 1, Nejlepší veterán fena

 
 

Další obrovský úspěch na jedné z největší a nejpopulárnější výstavě světa Crufts!

Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya" získává titul Reserve Best Bitch a její páté RCC ve Velké Británii. Což znamená, že se stala 2.nejlepší dospělou fenou v obrovské konkurenci, kdy bylo celkem přihlášeno 198 AM! Moc děkujeme paní rozhodčí Mrs K Howarth.

 
  Aktualizovali jsme náš kanál Youtube a přidali jsme tam nová videa štěňátek z našeho posledního vrhu "J". Prohlédnout si můžete nejen všech 5 krásných cvalíků hrajících si na zahradě, ale také nádherný pohyb již 3 měsíční Chantay "Just Got To Love Me Polární úsvit" 
   

Jch.Oakiok Magic Boy for Polarni usvit "Spike":

22.02.2014 V2, R.CAC - rozhodčí: MVDr.F.Šimek

23.02.2014 V1, CAC - rozhodčí: Peter Mazura

   Větší radost nám majitelé našeho štěňátka udělat nemohli! Mimochodem je to má první květina v životě, kterou doručil kurýr! Co všechno se dá zařídit tisíce kilometrů daleko.. Majitelům moc děkuji a Jokerovi posílám obrovskou pusu ;-)
  Štěňátkům z našeho poslední vrhu jsou právě 2 měsíce a musím říct, že není štěně, které by se mi z tohoto vrhu nelíbilo! Jsou opravdu do jednoho fantastický! No a nejúžasnější na tom je, že šedobílý pejsek jménem "Jeff Double Trouble Polární úsvit" zůstává v našem spolumajitelství! Nový domov bude mít u našich přátel věnujících se chovu, závodům i výstavám u manželů Vraštilových (chov.stanice Železný vrch). Doufejme, že to malému Jeffovi bude v budoucnu běhat jak na závodech ve spřežení, tak ve výstavním kruhu ;-) 

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY