cmku logo

Gallery Tree

Search

2020

Štěňátka vrh "O"

S radostí vám představujeme nový vrh. Jedná se o první vrh Maisy "Million Dollar Baby Polární úsvit". Maisy je úžasná maminka a porod i péči o štěňátka zvládá na jedničku. Tatínek je z chovatelské stanice Illa Kuvianartok z Polska. Krásný pes Thor "Dare to Dream Illa Kuvianartok" po úžasných rodičích.  Máme 1 holčičku a 2 kluky. Celý rodokomen a růst štěňátek můžete sledovat pod vrhem "O".

Nefertiti The Queen Polární úsvit

Nefertiti The Queen Polární úsvit "Nefi" se zůčastnila svého prvního výstavního víkendu s fantastickými výsledky - 3x CACA, 1x res.CACIB, 2x CACIB, 2x BOS, BALTIC WINNER a získala tak rovnou titul ŠAMPION LITVY ! Nefi je teprve 15 měsíců. Majitelům moc gratulujeme !

 
 

 

Kahlua Cream Polární úsvit

Million Dollar Baby Polární úsvit - třída otevřená - Výborná 1, CAC

Kahlua Cream Polární úsvit - třída vítězů - Výborná 1, CAC, Vítězka speciální výstavy

Million Dollar Baby Polární úsvit

Million Dollar Baby Polární úsvit - třída otevřená - Výborná 1, CAC, Klubová vítězka, BOS

Kahlua Cream Polární úsvit - třída vítězů - Výborná 1, CAC

Aura

Nade všechny výstavy světa je když se váš psí miláček dožije ve zdraví vysokého věku! A takovou událost můžeme nyní oslavit ! Naše Aura - Aura Polární úsvit, štěňátko z našeho prvního vrhu slaví rovných 15 let ! Auro, přejeme Ti nadále hodně zdraví a vitality. Sice už neběháš v zápřahu jako kdysi, ani nevyhráváš jednu výstavu za druhou, ale jsi šťastná psí babička, co stále zvládne kratší vycházky! Drž se holka naše. Hodně zdraví přejeme také žijícím sourozencům - ségře Andy a bráchům Asimovi, Azzimu a Atillovi.


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com