Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

Aura Polární úsvit - CACA, R.CACIB

 

  Aura Polání úsvit - CACA, CACIB, BOB

 

  Aura Polární úsvit - CAC, Nejlepší fena - BOS
Cassie Polární úsvit - Velmi nadějná 1, BIS PUPPY
Děkujeme paní rozhodčí Judith Gogibus z Francie!!! Velmi si tohoto úspěchu vážíme, jelikož paní rozhodčí je dlouholetou chovatelkou malamutů. Pár fotek z výstavy si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

  Aura Polární úsvit - CWC, CACIB, BOB Vítězka poháru střední a východní Evropy!!!
Aura tak v pouhých 2,5 letech splnila podmínky pro titul Interšampión ! Děkujeme rozhodčí p.Musial!
Polská Poznaň je pro nás šťastné místo - v r.2005 zde naše Annie dokázala získat titul BOB (44 přihlášených AM) a poté BIG a BIS! O rok později zde Annie získala titul Světový vítěz! (152 přihlášených AM) a letos získala titul BOB její dcera Aura (46 přihlášených AM). Annie - Auro, děkuji vám holčičky moje!!!

 

  Jelikož naši pejsci pravidelně trénují a pokud to počasí dovolí snažíme se denně vyrážet na koloběžce, popř.v zimě na běžkách ven, tak jsme se rozhodli ukázat, že i "výstaváci" to mají namakaný a zúčastnili jsem se musherských závodů v kategorii C2-koloběžka a dva psi. Aura i Jessie běželi hezky a udělali mi hroznou radost, že jsme dokázali porazit mushera Mirdu a jeho dvojku Star of Yukon. Díky Mirdo za skvělou konkurenci jako jediným dalším zástupcům plemene AM!!! Kompletní výsledky a také fotky najdete na stránkách Musher Clubu Jičín http://jicin.mushing.cz Těšíme se na příští ročník!!!

 

  Dne 23.09.2007 se narodilo 6 štěňátek. Hrdým tatínkem je náš Jessie - ICh.Ch.Just Fur Fun Shamanrock a skvělou pečující maminkou se stala fenka Owyhee Shamanrock. Oba rodiče DKK 0/0, DOCH neg. Pokud máte zájem o štěňátko pro chov, výstavy či sport neváhejte si ho rezervovat již nyní! ·Více info a nové foto štěňátek nejdete v sekci "krytí".

 

  MVP Wroclaw - Polsko - 30.9.2007 - Aura Polární úsvit - CWC, CACIB
MVP České Budějovice - 7.10.2007 - Aura Polární úsvit - CAC, R.CACIB
Kompletní výstavní výsledky našich psíku najdete v sekci "výstavy" ;-)

 

  Všechna už mají nový domov. Chci poděkovat všem novým majitelům za jejich péči o "naše" mrňousky a za stálý kontakt s námi. Také chci poděkovat chovatelské stanici Del Biagio, kteří se momentálně starají o naši malou Berry, která během pár dní najde svůj nový domov v chovatelské stanici Starring-Maat! Berry zůstává v našem spolumajitelství. Díky Fabry za skvělou spolupráci...

 

  Aura Polární úsvit - CAC, CACIB a splnila tak podmínky pro titul Český šampión!
Just Fur Fun Shamanrock - CAC, R.CACIB

 

  Cassie a Berry (Cranberry) - 9 týdnů!!!

 

  a už tu máme pěkné "devastační komando". Všichni jsou již 3x odčervené, 1x očkované, mají čipy a Europasy. Příští týden je čeká druhé očkování a pak už nový domov. Do výbavičky jsme jim kromě granulí připravili také krásné obojky a vodítka od firmy Manmat. 2 krásné fenky jsou k dispozici pro chov, výstavy a sport. Osobní kontakt nutný, nezávazná návštěva vítána..

 

  Koukněte na nové fotečky v sekci "štěňata".

 

  Máme 3 kluky a 4 holčičky. Nejmenší mělo porodní váhu 490g a největší kluk dokonce 650g! Všichni mají tmavé masky na čumáčku ;-) Maminka se už zotavuje z porodu a pečlivě se o všechny stará. Hned jak povyrostou, tak přidáme další fotky..

 

  Aura, Annie, Jessie - DOCH negativní 2007
Vrh "A" Polární úsvit: Aura DLK 0/0, DKK 0/0, DOCH neg.; Andy DKK 0/0; Aldo DKK 0/0, DOCH neg.; Asim DLK 0/0, DKK 0/0, DOCH neg.; Angie DLK 0/1, DKK 0/0, DOCH neg.; Atila DLK 0/0, DKK 1/1, DOCH neg. 6 štěňat z 10ti bylo vyšetřeno na DKK s vynikajícími výsledky, ostatní nebyli zatím vyšetřeny!
Nové fotky štěňátek po Jessiem v sekci "krytí".

 

  Aura Polární úsvit - výborná

Aura Polární úsvit - V1, Krajský vítěz, 3 BIS !!!

  Aura Polární úsvit - V1, CWC, Nejlepší fena a stala se tak Šampiónkou Polska!!!

 

  26.5.2007 V sekci "krytí" jsou nové fotky štěňátek ze spojení Bluna x Jessie ve věku 4 týdnů! Volná už je pouze poslední fenečka..

 

  Aura Polární úsvit - V1, CAC, Klubová vítězka
Just Fur Fun Shamanrock - V2, R.CAC

Aura Polární úsvit - V1, CAC, BOS

 

  Strávili jsme příjemné dny v chovatelské stanici Del Biagio. Tímto jim všem moc děkuji za báječnou pohostinnost! V brzké době přidáme do fotogalerie nové fotky Annie v překrásném prostředí slunné Itálie a jejího pobřeží...

 

  Aura Polární úsvit - V2, R.CACIB

 

  Aura Polární úsvit - CAC, Národní vítěz, BOB !!!

 

  Aura Polární úsvit - R.CAC
Delightful Anny Inditarod - CAC, CACIB - handling Katka Seidlová - Shamanrock kennel

 

  Plánované krytí Ich.Just Fur Fun Shamanrock x EU.JW.Starring Maat Kabluna! Bluna k nám přijela až z daleké Sicílie, tato fenka má úžasnou povahu, vynikající pohyb a velmi zajímavý rodokmen. Jedná se o perspektivní spojení, které se může uskutečnit díky jejímu majiteli a chovateli - Fabrizio Cali - Starring Maat Alaskan Malamute. Díky Fabry, že jsi nám svěřil do péče tak miloučkou fenku!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY