cmku logo

Gallery Tree

Search

Lady

Odchod Lady byl rychlý a nenadálý. Opustila nás v průběhu 10dní, kdy začala z ničeho nic kulhat. Diagnóza byla neúprosná - nádor prorostl plíce a obalil srdce. Nemůžu uvěřit, že se to stalo. Lady bylo teď v listopadu přesně 9 let. Tak málo na malamutí život. Vždyť tu s námi běhá ještě její maminka Aura. V létě s námi chodila na túry a na podzim dokonce uběhla pár kilometrů u koloběžky a najednou je všechno pryč. Nezadýchávala se, žrala, byla veselá... Lady pro mě znamenala nesmírně mnoho a stejně tak pro naší malou dcerku, která ji milovala a Lady zase ji. Sbohem Ladynko, budeš nám všem chybět..


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY