cmku logo

Gallery Tree

Search

Štěňátka vrh "N"

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří aktivně sledovali růst našich štěňátek. Vím, že teď budu chválit své odchovy, ale z mého pohledu to bylo 7 naprosto vyjímečných štěňátek. Těžko bych na nich hledala exteriérové vady. Bylo těžké vybrat, které štěňátko půjde na "výstavy" a které jako slíbený mazlík. Opravdu na nich nešlo shledat téměř nic, co by je rozselektovalo. Udělali jsme hromady fotek, které mají štěňátka ve své fotogalerii zde na webu a také na Facebooku. Hromady videí, které jsme sdíleli právě na FB, což je nejrychlejší způsob. Videa nyní plánuji přebrat a nahrát také na Youtube. Mám tu také jednu sérii moc povedených fotek, když si spolu hrála poslední 2 štěńátka, kterou zveřejním, co nejdříve. Všichni mají úžasné majitele a pevně doufám, že jim budou dělat samou radost. Budeme je moc vídat nejenom u nás na výstavách, ale také v Holandsku, Litvě, Dánsku a v Kanadě. Bylo velmi těžké se rozloučit se všemi, ale v současné době tu máme sice stárnoucí generaci a na výstavy zbývá pouze Bella a Maisy, ale všichni si zaslouží denně chodit ven, běhat a trávit s námi čas, tak budeme štěňátka s radostí sledovat a pokud se jen trochu zadaří, tak se sem jednou vrátí právě jedno z jejích "dětí" ;)


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY