Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Vážení přátelé, kamarádi, návštěvníci našeho webu. Právě jsme pro Vás aktualizovali NOVINKY od srpna do konce roku 2012. Najdete je tedy o odkaz níže. Může se zdát, že web byl téměř rok bez aktualizace, ale ani to není pravda! V uplynulých měsících jsem přetřídila opravdu tisíce fotek a ty vybrané přibyly ve fotogaleriích! Každý pejsek má už tedy svou galerii! Každý pejsek má doplněnou tabulku výstav! Každý pejsek má novou a aktuální profilovou fotku! A konečně má na webu své místo i Spike, kterého jsme vloni dovezli z USA a dnes z něj je už krásný roční rošťák!

Budu se tedy snažit, co nejdříve doplnit i novinky roku 2013. Do fotogalerií zbývá přidat fotečky pod "Mushing" a fotečky pořízené od cca března letošního roku! Což považuji za super, protože nyní jsem třídila fotky od roku 2007 ;-) A věřte, že to byly doopravdy desítky hodin práce.


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY