Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Letos máme za sebou velice tvrdou a hlavně pravidelnou přípravu pejsků na závody. Hlavně tedy Cassie a Lady, která běhá první sezónu a vede si přímo skvěle! Jako parťák do spřežení s nimi běhá i Aura, která se zúčastnila pár podzimních závodů. Pejsky trénujeme již tradičně společně s Vláďou Vraštilem v jehož týmu také běhají závody. Cílem je připravit spřežení na Šediváčkův Long 2013, čemuž jsme také podřídili veškerý trénink a spřežení si teď na pozdim sice pár závodu odběhlo, ale hlavně trénují v domácím prostředí a opravdu téměř denně! Ze závodů mají za sebou:
   
 

06.-07.10.2012 Hrob u Teplic - sprint 5,9km - kategorie A2 - 1.místo (Cassie)

20.-21.10.2012 Červený Kostelec - sprint 5,3km - kategorie A2 - 1.místo (Aura, Cassie, Lady)

10.-11.11.2012 Jičín - sprint 4,8km - kategorie A2 - 3.místo (Aura, Cassie, Lady)

17.-18.11.2012 Točník - MID 12km - kategorie MB2 - 2.místo (Aura, Cassie)

24.-25.11.2012 Hradecký MID - 22,6km - Lady v kat.MB2 - 4.místo, Cassie v kat.MSC2 8.místo (musher Radek Pelíkán)


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY