Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Teprve dvouletý Cochise - Hawkeye Polární úsvit - vyhrává třídu Limited Dog a získal také titul pro nejlepšího psa v plemeni DOG CC !!! Jsme nesmírně hrdi na daný výsledek a také na posudek, který mu rozhodčí pan Anthony Rees napsal! Moc děkujeme! Největší díky však opět patří jeho majitelům Sharr & Jay - http://www.dreamwolvez.co.uk/

Posudek: Tento pes mně okamžite padl do oka jako typický představitel plemene, kvalitou, vyrovnaností, velikostí a substancí. Má rád psy, není agresivní, má jednu či dvě věci, které by se daly vylepšit, ale celkově má všechny predispozice, aby vyhrával kdekoli na světě a je potěšení ho vidět v pohybu! Má velikou smůlu, že v konkurenci o BOB s ním je fena vynikajících kvalit.


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY