Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Takový den je vždycky jeden z těch nejčernějších pro majitelé a chovatelé pejsků. Jessie se dožil svých krásných 12tých narozenin a pouhých 11 dní na to jsme se s ním museli rozloučit. Vždycky si myslím, že člověk je na to u starého pejska aspoň trochu psychicky připraven, ale zjišťuji že jsou věci na které se připravit nedá. Hezky se to říká, že to člověk chápe, že ten den asi brzy přijde, když vidí starého pejska pobíhat po zahradě. Pak to však přijde doopravdy a pro toho, kdo má doopravdy rád, to je hrozně moc těžký. 12 let je dlouhá doba každodenního venčení, krmení a mazlení.. Mnoho zážitků, akcí, výstav, závodů a aktivit nás spojuje s našimi chlupatými kamarády a člověk nechce slyšet, že to všechno končí.. Jessiek měl už své zdravotní problémy, ale stále s námi denně ťapal na procházky a nic nenasvědčovalo tomu, že by se chýlil konec. O to je to pak horší pro nás, co zůstáváme a vzpomínáme. O to je to lehčí pro přítele, který se dlouho netrápil bolestmi či léčbou..
   
  Nikdy na Tebe nezapomenu Jessie. Byl jsi můj první výstavní malamut, první pes a moje ruce 1000x hladili tvůj krásný kožíšek. Odpočívej v pokoji.

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY