Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Na první letošní výstavu jsme vyrazili až do 1660km vzáleného Manchesteru na severu Velké Británie. Jedná se o jednu z velkých výstav pořádaných v Anglii se zadáváním titulu CC. Titul CC se zadává pouze nejlepšímu psovi a feně v plemeni, což v Anglii není nic jednoduchého. Na výstavu tohoto typu je často přihlášeno přes 100 malamutů. V Manchesteru bylo tento rok přihlášeno 104 AM. Rozhodně jsme se nechystali "dojet" pro tento titul, spíš šlo o to vidět výstavy v Anglii a navštívit rozrůstající se okruh přátel ;-) Výstava samotná byl tentokrát vedlejší cíl cesty a proč nespojit příjemné s užitečným..
   
  Nicméně Aura dopadla výborně a umístila na na 4. místě (RESERVE) v "Open Class" a poté na prvním místě (FIRST) v "Good Citizen Class"!!! Obrovskou radost nám udělal K´eyush (Equinox Woodvram Polární úsvit), náš odchov žijící v Anglii. K´eyush nejdříve vyhrál nejsilněji obasazenou "Open Class" a získal i titul CC (nejlepší pes) a nakonec i BOB! Nic neudělá takovou radost jako vidět zvítězit svůj odchov! Navíc K´eyush získal již své 7. CC, čímž v tuto chvíli dohání držitele rekordu 8 CC, jimž je MultiCh. Chayo Dom Perignon.

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY