Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Dánsko - Harlev - Asim Polární úsvit - CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS !!!·

Týden předtím ve dnech 22-23.2 dokázal se svým týmem splnit Švédský pracovní test!!! Asim a Ashanti (Amuloga kennel) jako lídři a vzadu Sam a Bond (Black Lotus kennel) viz.foto. Musher Allan Rasmussen.
   
  Asimovi stejně jako naší Auře budou nyní v březnu 3 roky. Je to výstavně neobyčejně úspěšný pes a dle splněných testů i vynikající pracant. Má DKK 0/0, lokty 0/0, oči o.k. Je z něj již nyní otec velmi nadějných štěňátek a zájem o něj stále roste. Děkujeme Luise a Danovi - kennel Amuloga za skvělou láskyplnou péči a za všechny jeho úspěchy!!!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY