cmku logo

Gallery Tree

Search

Chaya & Cochise


Naše odchovy zde měly obrovský úspěch ! Z takovýchto výsledků se dá čerpat energie a radost po mnoho dalších let ! Chaya a Cochise se umístili na Cruft již po několikáté, ale tentokrát padl i titul nejvyšší ! Chaya se stala nejlepší fenou a BOB na CRUFTS ! Cochise vyhrál třídu open a poté se stal 2. nejlepším psem výstavy ! Mladá Chantay se umístila na krásném 2. místě ve třídě limit z 24 fen ! Všichni tři odchovy patří chovatelské stanici Dreamwolves ve Velké Británii. Mé nekonečné díky patří jak majitelům, tak paní rozhodčí ! Oficiální výsledky:

Ch. Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Vítěz třídy open - Druhý nejlepší pes "RCC"
Ch. Follow My Dreams Polární úsvit - "Chaya" - Nejlepší veterán fena - Nejlepší fena "CC" - BEST OF BREED "BOB"
Just Got To Love Me Polární úsvit - "Chantay" - Druhá ve třídě limit bitch


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY