cmku logo

Gallery Tree

Search

  11.07.2015 - Chaya "Follow My Dreams Polárni úsvit - získává své třetí CC a stává se tak Šampionkou Anglie !!! Nebudu zde opět vysvětlovat jak těžké je stát se v Anglii šampionem! Je to obrovský úspěch pro naši chovatelskou stanici ! A to není vše, Cochise "Hawkeye Polární úsvit" získal své 5. Res. CC !!! Rozhodčí: Mrs. Sue Ellis (UK) 
   
   

12.07.2015 - Evesham & District - rozhodčí Mike Vines - Chaya RBOB, Cochise BOB a umístil se i ve skupině WG 2 !!!

12.07.2015 - AMCUK - klubová výstava - Chaya vyhrává třídu Open Bitch. Cochise vyhrál svou třídu Open, získává i BOB a nakonec BISS !!! Již tři roky po sobě ! Fenomenální úspěch v tamním počtu hlášených psů !!!

Ze srdce gratulujeme majitelům Dreamwolves Kennel a děkujeme za prezentaci našich odchovů !!!


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY