cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Každý rok se snažíme zúčastnit buď Světové výstavy psů či Evropské výstavy psů. Vybíráme nejen dle vzdálenosti, ale také dle kožíšku našich psů, což není vůbec jednoduché. Bohužel ten kožich je více limitující než ta vzdálenost.. Světová výstava psů se letos konala v Italském Miláně kam jsme se rozhodli přihlásit Lady do třídy šampionů a malou Bellu do třídy štěňat. Bella bohužel musela zůstat doma v rekonvalescenci po operaci, tak jsme vyrazili pouze s Lady, která byla naštěstí dle plánů v plné výstavní kondici..

12.06.2015 Klubová výstava Miláno, Itálie /rozhodčí: Pierluigi Buratti - IT/
Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída šampionů - Výborná 4

 
   13.06.2015 Světová výstava psů Miláno, Itálie /rozhodčí: Guido Schaffer - D/
Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída šampionů - Výborná
Kaiser Polární úsvit "Kaiser" - třída štěňat - Velmi nadějný 3 - krásné třetí místo v silné konkurenci štěňátek pro náš odchov z posledního vrhu! Kasier přijel na výstavu z jihu Francie ;-)

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY