cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Každý rok se snažíme zúčastnit buď Světové výstavy psů či Evropské výstavy psů. Vybíráme nejen dle vzdálenosti, ale také dle kožíšku našich psů, což není vůbec jednoduché. Bohužel ten kožich je více limitující než ta vzdálenost.. Světová výstava psů se letos konala v Italském Miláně kam jsme se rozhodli přihlásit Lady do třídy šampionů a malou Bellu do třídy štěňat. Bella bohužel musela zůstat doma v rekonvalescenci po operaci, tak jsme vyrazili pouze s Lady, která byla naštěstí dle plánů v plné výstavní kondici..

12.06.2015 Klubová výstava Miláno, Itálie /rozhodčí: Pierluigi Buratti - IT/
Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída šampionů - Výborná 4

 
   13.06.2015 Světová výstava psů Miláno, Itálie /rozhodčí: Guido Schaffer - D/
Honey Lady Polární úsvit "Lady" - třída šampionů - Výborná
Kaiser Polární úsvit "Kaiser" - třída štěňat - Velmi nadějný 3 - krásné třetí místo v silné konkurenci štěňátek pro náš odchov z posledního vrhu! Kasier přijel na výstavu z jihu Francie ;-)

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com