Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

   Krásné video ze startu a důkaz toho, že malamuti umí nejen běhat, ale mají také chuť běhat! A dokonce i šampioni! Zde Zuzka Kynclová ml. s Nučkem (Ich. Enormous Nugget Polární úsvit) !!! Toto video mě doslova chytlo za srdce! Přála bych si více takových majitelů pro malamuty vůbec! Zuzko & Nučku - je na vás krásný pohled ;-) Jinak Zuzka Kynclová ml. se umístila v kategorii CCW (běžkyně a pes) na úžasném 2. místě. Průměrná rychlost 14.72 km/hod! A zde odkaz na slíbené video ze startu:http://youtu.be/qjmUYtDt02g

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY