Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - se umístil na úžasném 2.místě ve finále Petplan Junior v Anglii. Jedná se o velmi prestižní výstavu, kdy se do finále probojuje pouze 28 jedinců ze všech plemen! Body sbírají po celý rok ve věku 6-18 měsíců. Finále posuzuje porota složená ze tří rozhodčích a nejen, že se K´eyush umístil na krásném druhém místě, ale zároveň byl zvolen jako jedinec s nejlepším pohybem! Vůbec poprvé v historii se do finále probojoval importovaný pes! Jsme nesmírně hrdi, že právě tento jedinec je z naší chovatelské stanice.
   
  Měla jsem možnost vidět video celé soutěže a musím říct, že se jednalo opravdu o velmi prestižní záležitost! Nesmírně děkuji majitelům za perfektní handling a prezentaci K´eyushe! Díky Charlene a Sergio! Samozřejmě ten největší dík patří rozhodčím, kteří si tolik cení tohoto úžasného pejska! K´eyush má svůj domov v Anglii v chovatelské stanici Keykas.

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY