Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

  Annie byla nakryta Kingem! Oba jsou jedni z výstavně nejúspěšnějších malamutů - WW ICH CH CZ PL SK A Delightful Annie Inditarod x Multi BIS BISS ICH AM/CAN CH Multi CH. Sno Quest´s King of Landwood! Štěňátka by se měla narodit koncem března. Uvidíme však, co nám za měsíc ukáže ultrazvuk. Obrovské poděkování za toto krytí patří Kateřině Seidlové (Shamanrock kennel), která nám pomohla toto krytí uskutečnit a letěla s Annie za Kingem na Maltu v době, kdy já jsem jet nemohla! Káti děkuji za všechen čas, který jsi pro toto krytí obětovala a bez váhání jsi tam s Annie odfrčela ;-) Velké poděkování patří také Ivanovi (Ivram Kennels) a Denisovi (Woodlandmals kennel) majitelům Kinga, kteří se o Káťu i Annie skvěle starali!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY