POLARNI USVIT alaskan malamute

Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

Vrh "J" 16.11.2013

3 kluci a 2 holky
 
Otec: Matka:
BISS Ch. Lonely Stone Eagle Eye "Lucky" Ch. Honey Lady Polární úsvit
lucky1  lady1 
   
lucky2 lady pohyb
   
lucky3 lady snih 
   
lucky4 lady sprezeni
 
Otec Luckyho: Ch.Voodoo Boy Shamanrock Otec Lady: MultiCh.WW Lord of the Rings Appalachian "Frodo"
woodooboy shamanrock frodo
   
Matka Luckyho: Ch.Byhalia Matka Lady: MultiCh. Aura Polární úsvit
byhalia aura
   
Zde můžete vidět opravdu krásné Luckyho video!!!
 
Lucky i Lady jsou teprve tříletí a mohou se pyšnit následujícími tituly: 
 
Šampion Čech Šampionka Čech
Šampion Slovenska  mnohokrát CAC, CACIB
Junior šampion Německa  BISSB
 BISS, BISB, BISP  
 Lucky je též čekatel šampiona: Lady je též čekatelka šampiona:
 Polska, Německa a Interšampiona  Slovenska, Polska, Chorvatska a Interšampiona
   

Máme obrovskou radost, že můžeme oznámit spojení těchto dvou rodičů. Oba jsou teprve tříletí a mají za sebou krásné výsledky a mnoho úspěchů ve výstavních kruzích. K dosažení šampiona dalších zemí jim obvykle stačí poslední titul a hlavně nutný časový odstup, který jim umožní dokončit načaté šampionáty.

Nejen výborný exteriér je však předností těchto dvou rodičů. Pro nás je velmi důležité, že jsou oba dva vynikající přátelské povahy. No a hlavně jsou oba výborní pracanti ve spřežení. Lucky běhá závody obvykle s tříkolkou a má spolu se svým majitelem a parťačkou Eimi mnoho umístění. Lady absolvovala loňskou zimu velmi náročný trénink jehož cílem byl Šediváčkův long. Běžela ve spřežení 6ti psů, kdy celý tým odběhl první dvě etapy Šediváčkova longu tj. 60km a 90km. Podala opravdu vynikající výkon a jsem na ní právem hrdá.

Oba rodiče mají potřebná zdravotní vyšetření s těmi nejelpšími výsledky. Tzn. oba dva mají DKK 0/0, DLK 0/0 a negativní kompletní oční vyšetření. Oba jsou plnochrupí a mají nůžkový skus. Oba dva mají též genetické vyšetření na dlouhou srst a zatímco Lucky je nositel genu dlouhé srsti, tak Lady tento gen nenese. To nám dává záruku kvalitní srsti u štěňátek a nulovou šanci mít štěňátka dlouhosrstá.

Musím vyzdvihnout i rodokmen obo dvou rodičů. Lucky je z chovatelské stanice Lonely Stone z Rumunska, ale jeho otec Voodoo Boy Shamanrock je původem z Čech. Jedná se o velmi krásného psa, který též sklízí úspěchy na výstavách. Stejně tak jako Luckyho matka Byhalia. Výše se můžete odkliknout přímo na web chovatelské stanice Lonely Stone, kde má Byhalia mnoho fotek a z mého pohledu se jedná o nádhernou fenu!
Lady otec je zde velmi známý "Frodo" Lord of the Rings Appalachian, pocházející z Polska. Frodo aktuálně žije v chovatelské stanici Shamanrock zde v ČR a má za sebou uctihodnou výstavní kariéru, kdy se během jednoho roku stal šampionem mnoha zemí, Interšampionem, ale také Světovým vítězem v Paříži a v neposlední řadě vítězem jedné z nejprestižnějších výstav světa CRUFTS v Anglii. Lady matka Aura Polární úsvit pochází samozřejmě z naší chvoatelské stanice a jedná se o velmi úspěšnou fenu, která je šampionkou mnoha zemí a dovolím si říct, že se rozhodně řadila mezi nejlepší feny Evropy. Ostatně její výsledky i fotogalerii můžete vidět u nás na webu.

Uvítáme vážné zájemce o štěňátka a o plemeno. Upozorňuji, že prodáváme štěňátka pouze s průkazem původu! První výběry jsou vždy pro zájemce o chov a o výstavy, kterým se snažíme vybrat ta exteriérově nejlepší štěňátka. Stejně tak se snažíme vybrat aktivní štěňátka pro zájemce o sport a zase naopak klidnější štěňátko vybrat pro rodinu s dětmi. Velmi nám záleží na spokojenosti jak štěňátek, tak jejich majitelů. To je totiž jediný způsob jak může pejsek prožít krásný život. Vždy vyžadujeme doživotní kontakt s majiteli našich odchovů.

fotogalerie
 
Parents GrandParents G-GrandParents G-G-GParent


CH Lonely Stone Eagle Eye

HD 0/0, ED 0/0, Eyes clear 2013
Ch. Voodoo Boy Shamanrock Ch. Storm Kloud´s Fergus Sausimayok Ch. Wind´s Fury Jacob Trailblazer
Ch. Storm Kloud Kkiss´n Kill
ICH Ch. Ice Puppy Shamanrock Ch. Moon Song´s Captain Moon Ray
Aira Rex Golden Cessy
Ch.Byhalia
HD A, ED 0/0, Eyes clear
Nanook Spirit Where Wolf Dare Ch. Nanook Spirit Mister Twister
Ch. Nanook Spirit Editie Princeps
Nanook Spirit Mountain Sky Joy Nanook Spirit In The Sky
Anasty Icy Wind Stormyth


CH. Honey Lady Polární úsvit

HD 0/0, ED 0/0, Eyes clear 2013
WW ICH. Lord of the Rings Appalachian
HD A, ED 0/0, Eyes clear
Ch. Windrift´s This Is The Time Ch. Williwaw´s River Dance
Windrift´s Enchanted w Nanuke
Ch. Fair Play Appalachian Ch. Moon Song´s Heaven on Earth
Ch. Blossom Hill Appalachian

ICH MultiCh.Aura Polární úsvit
HD 0/0, ED 0/0, Eyes clear
ICH. Brad Pitt Del Lago Degli Orsi Ch. Pandizuchero Del Lago Degli Orsi
Storm Kloud´s Oonly The Best
WW ICH. Delightful Anny Inditarod ICH. Buffalo Bill Inditarod
ICH. Askania Legend of North

 


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Máme štěňátka ze spojení Jeff a Maisy - 04.01.2022

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY