Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Enormous Nugget Polární úsvit - V1, CAC-VDH
Aura Polární úsvit - V1, CAC-VDH, CAC, CACIB !!!
Cassie Polární úsvit - V1, CAC-VDH, Res.CAC, Res.CACIB a dokončila tak titul INTERŠAMPIÓN !!!
  Enormous Nugget Polární úsvit - V1, CAC-VDH, CAC
Aura Polární úsvit - V1, CAC-VDH
Cassie Polární úsvit - V2, Res.CAC-VDH, Rec.CAC
  Annie se narodilo 6 krásných štěňátek! Máme 2 černobílé kluky, 2 černobílé holky a 2 šedobílé holky! Jsme na tento vrh nesmírně hrdi! Otcem štěňátek je pes importovaný z USA - Kaviak´s Kodiak Son of Denali. Děkujeme jeho majitelce Katharine Bischofer, ze nám umožnila tohoto psa použít v naší chovatelské stanici. Kody je nejen krásný a velmi impozantní pes, ale má i velmi zajímavý rodokmen. Annie měla po celý život vynikající výsledky na výstavách a získala i jeden z nejvyšších titulů - Světová vítězka 2006.
   
  Oba rodiče jsou zdravotně prověřeni a oba dva mají krásný pohyb. Annie vždy velmi ráda běhala a Kody běhá stále aktivně ve spřežení. Věříme, že štěňátka budou velmi nadějná a zdědí to nejlepší po obou rodičích ;-) Jejich růst můžete sledovat v sekci štěňata, kde najdete i odkaz na fotogalerii.
  Duke Polární úsvit - V1, CAC a dokončil tak ČESKÉHO ŠAMPIÓNA !!!
Honey Lady Polární úsvit - V2 ve třídě mladých
   
  Guinevere Polární úsvit - V1, CAC v mezitřídě
Cassie Polární úsvit - V1, CAC a CACIB !!!
  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - CC, BOB a BEST IN SHOW!!!
   
  K´eyush tak prokazuje své kvality a získává další neuvěřitelné ocenění! Jedná se o speciální výstavu aljašských malamutů, kam bylo přihlášeno 215 jedinců!!! Již nedávno jsme zde psali jak je těžké získat titul CC a K´eyush získal dokonce již pátý a poté se stal nejlepším psem celé výstavy a získal titul BEST IN SHOW! Předpokládám, že tu nemusím psát jak moc jsme na něj hrdi! Velice děkujeme rozhodčím panu Steve Myring a paní Dolores Montgomery!
  Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Výborný 1, CAJC! Moc děkujeme paní rozhodčí za toto ocenění. Cochise byl ve třídě mladých naprosto nejmladší a ještě ne zcela v srsti. Paní rozhodčí ocenila jeho prostorný pohyb a stavbu těla přiměřenou jeho věku, kdy se v dané konkurenci nejblíže blížil standardu. Cochise touto výstavou zakončil svou krátkou výstavní kariéru zde v ČR a odjíždí ke svým majitelům do Velké Británie, kde doufáme bude úspěšně pokračovat! Sice nám bude velmi moc chybět, ale v Anglii se připojí k velmi úspěšné fence Chaye /Follow My Dreams Polární úsvit/, která je též z našeho chovu a čeká ho tam milující domov v chovatelské stanici DreamWolves.
 

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - Výborná 2 ve třídě mladých

Face to Face Polární úsvit "Face" - Výborná 1, CAC, Národní vítěz!!! Face si tak drží stále vynikající výsledky, kterých v poslední době dosahuje!

  Doufáme, že se vám naše nové webové stránky budou líbit. Věřte, že jejich tvorba nás stála opravdu mnoho času a usilí. Chtěla bych tu obzvlášť poděkovat svému bratrovi, který celý web vytvořil. Na mně už pak zbyl překlad a tvorba nových aktualit. Nicméně počet hodin bychom nespočítali ani jeden ;-) Web ještě nemá zdaleka finální podobu. V nejbližší době doděláme fotogalerie, které zatím nejsou hotové. Přídáme profily našich úspěšných odchovů a do budoucna bychom sem chtěli umístit ještě mnoho užitečných informací o Aljašských malamutech! Držte nám pěsti, ať je vše hotové co nejdříve!