Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" opět zazářil! Na mezinárodní výstavě v belgickém Liege získal CACIB, BOB a BIG 3 !!! K´eyush je nyní také ŠAMPION BELGIE a dokončil titul INTERŠAMPION !!! Opět zde musím napsat jak moc jsme na K´eyushe hrdí a znovu chci poděkovat jeho majitelům Sergiovi a Charlene za skvělou práci, kterou s ním odvádějí ;-) Obrovský dík patří samozřejmě také rozhodčím, kteří si K´eyushe tolik cení!

Ch. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY