
Letos máme za sebou velice tvrdou a hlavně pravidelnou přípravu pejsků na závody. Hlavně tedy Cassie a Lady, která běhá první sezónu a vede si přímo skvěle! Jako parťák do spřežení s nimi běhá i Aura, která se zúčastnila pár podzimních závodů. Pejsky trénujeme již tradičně společně s Vláďou Vraštilem v jehož týmu také běhají závody. Cílem je připravit spřežení na Šediváčkův Long 2013, čemuž jsme také podřídili veškerý trénink a spřežení si teď na pozdim sice pár závodu odběhlo, ale hlavně trénují v domácím prostředí a opravdu téměř denně! Ze závodů mají za sebou:

06.-07.10.2012 Hrob u Teplic – sprint 5,9km – kategorie A2 – 1.místo (Cassie)
20.-21.10.2012 Červený Kostelec – sprint 5,3km – kategorie A2 – 1.místo (Aura, Cassie, Lady)
10.-11.11.2012 Jičín – sprint 4,8km – kategorie A2 – 3.místo (Aura, Cassie, Lady)
17.-18.11.2012 Točník – MID 12km – kategorie MB2 – 2.místo (Aura, Cassie)
24.-25.11.2012 Hradecký MID – 22,6km – Lady v kat.MB2 – 4.místo, Cassie v kat.MSC2 8.místo (musher Radek Pelíkán)