POLARNI USVIT alaskan malamute

Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search


Cherokee Run Shamanrock
Cherry

  
 Narozen: 01. 03. 2000   † 01. 06. 2000   
 
  cherry memory
   

 

Chtěla bych tuto vzpomínku věnovat jednomu krásnému malamutímu miminku, kterému bohužel nebylo dáno, aby z něj vyrostl statný velký pes. Byl se mnou přesně jeden měsíc, ale nikdy na něj nezapomenu. Byl krásný, hravý, velmi pozorný a roztomilý, asi tak jako všechna štěňata v jeho věku. Zemřel v den, kdy mu byly tři měsíce...Mnoho lidí se mě dodnes ptá, proč tenkrát umřel. Cherryho jsem vybírala z dlouho očekáváného vrhu manželů Seidlových v CHS Shamanrock. Byl synem zapůjčeného a výstavně velmi úspěšného psa Ch.Moon Song´s Captain Moon Ray a stejně tak úspěšné matky MultiCh. Blessed Love of Montego. cherryBěhem chvilky se stal kamarádem naší malamutky Rity a plánovali jsme společné výstavy, vycházky, sport a vůbec vše, co si člověk přeje když si pořizuje malamutí miminko. Bohužel i přesto, že byl pravidelně očkován a pohyboval se pouze na rozlehlé zahradě, tenkrát ještě u mých rodičů, dostal pravděpodobně hepatitidu. Čtyři dny a čtyři noci jsme bojovali o jeho život.

Dny jsme trávili na veterině v HK a v noci jsem ho držela v náručí u mě doma. Byl to čtvrtek, kdy mi vydechl v náručí na veterině naposled. 100% příčinu nedokázala říct ani pitva a pro mě to jsou velmi bolestné vzpomínky na malý malamutí život, který odešel dříve než kdokoli z nás čekal. Dodnes jsem však vděčna rodině Seidlových, jak se k celé situaci postavili a přesto, že to nebyla jejich vina a mohli mě podezřívat ze zanedbání péče o štěně, které mě svěřili, tak jsem od nich nikdy neslyšela jediného vyčítavého slova. Naopak, velmi mi pomohli se s celou situací smířit a svěřili mi jiného chlapečka z dalšího vrhu - dnes již skoro dědouška našeho Jessieho - IntCh Just Fur Fun Shamanrock. Zato jim tu chci moc poděkovat, protože dnes jako chovatelka si nejsem jistá, jak bych celou situaci přijala já v pozici chovatelky. Bylo to kruté, ale přesto velmi poučné "člověk míní a příroda mění". Bohužel někdy je osud našich chlupatých kamarádů stejně nezvratný jako osud nás lidí..

 

Parents GrandParents G-GrandParents G-G-GParents
Moon Song´s Captain Moon Ray
(Sire)
Nanuke´s Lockport Louie Nanuke´s Revolutionary Nanuke´s A Rushin Revolution
Onan´s Echoe´s in the Wind
Nanuke´s Seal of Approval Northeast´s Wild-N-Wooly
Northeast´s Scarlet Fever
Nanuke´s Drivings Ms Daisey Northeast´s Wild-N-Wooly Northeast´s Torch Song CD
Bambo Silvershan Golden Lady
Northeast´s Scarlet Fever Barrenfield´s Rocket Torpedo
Northeast´s Wind Song
Blessed Love Montego CS
(Dam)
Storm Kloud´s Ccyrus Rex Valae Storm Kloud´s Keep the Win Storm Kloud´s Oomiak CD
Storm Kloud´s Ddawn in the North
Sno Ridge´s Special Sugarbear Yukon Kojak II
Bear Foot Ginger
Conny na Hořence CS Xefalu Ipuk di Latina Jouretnuit
Latina Blue of Borakis Line
Cold Valley´s My Favorite Bijou Jondan
Wintuk Arctica of Storm Kloud

 Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY