POLARNI USVIT alaskan malamute

Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

Vrh "CH" 1.11.2011

2 kluci a 4 fenky
Otec: Matka:
Kaviak´s Kodiak Son of Denali ICH. WW Delightful Anny Inditarod
kody1 annie_1b

 

kody2 annie5
DKK A, DOCH neg. DKK 0/0, DOCH neg.
dan1 dan2
Nádherný "Dan" Ch. Prairie Snow's Lieutenant Dan Nádherný "Dan" Ch. Prairie Snow's Lieutenant Dan
   

Annie má svá poslední štěňátka! Annie nám vždy dala nejen krásná štěňátka, ale také zdravá. Mnozí z nich působí v chovu, hlavně v zahraničí. Annie dosáhla obrovských výstavních úspěchů, je šampiónkou mnoha zemí a Světovou vítězkou 2006! Je to nejen krásná, ale také strašně milá fenka a  je velkým oblíbencem u dětí. Umí, ale i výborně pracovat a běhání jí vždy dělalo obrovskou radost. Tuto vlastnost předává i svým potomkům, kteří jsou vynikající pracanti v zápřahu. Otcem štěňátek je černobíllý pes importovaný z USA do Rakouska - Kaviak´s Kodiak Son of Denali. Kody se neúčastní výstav. Svůj život tráví se svými majiteli na dlouhých túrách v rakouských Alpách a taktéž aktivně běhá v zápřahu. Jedná se o nádherného psa s vynikajícím rodokmenem. Jeho otec je jeden z nejznámějších plemeníků v USA - Ch. Prairie Snow's Lieutenant Dan. Máme obrovskou radost, že můžeme v našem chovu použít tak vynikajícího psa jako je Kody, za což děkujeme jak jeho majitelce Katharine Bischofer, tak i chovatelce Joyce Delay. Oba dva rodiče jsou zdravotně prověřeny a věříme, že své kvality předají potomkům. Máme 2 černobílé kluky, 2 černobílé holky a 2 šedobílé holky. Vývoj štěňátek můžete sledovat ve fotogalerii na kterou je odkaz níže.

   
ch den 1a ch den 1b
1.  den na světě 1. den na světě
fotogalerie  

 

Parents GrandParents G-GrandParents G-G-GParent
Kaviak´s Kodiak Son of Denali

HD A
Eyes clear
Ch. Prairie Snow’s Lieutenant Dan Ch. Nanuke’s Revolutionary Ch. Nanuke’s A Rushin Revolution
Ch. Onan’s Echoes in the Wind
Ch. Black Ice’s Autumn Splendor Ch. Black Ice’s Sudden Impact
Misty Pak’s Worth a Lick
Misty Pak’s Moonlit Kiss Ch. Mushateer’s Lewis Moon Ch. Voyageur’s Cougar
Ch. Storm Kloud’s Igloo
Ch. SnoKlassic Piece of my Heart Ch. Nanuke’s Lockport Louie
SnoKlassic Chenega Kaniksu
WW ICH. Delightful Anny Inditarod

HD 0/0
Eyes clear

ICH. Buffalo Bill Inditarod
HD 0/0, Eyes Clear
ICH. Moon Song's Captain Moon Ray CH. Nanuke's Lockport Louie
CH. Nanuke's Drivings Ms Daisey
ICH. Conny ze Západní křižovatky Agil Český Klondike
Ayrin z Červené hospody

ICH. Askania Legend of North
HD 1/0
Kid De Soto De Riofrio CH. Storm Kloud's Legend Continues
Uka
CH. Cassie Kysucká hviezda Agy Deasy
Arna Nakatu

 

 


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Máme štěňátka ze spojení Jeff a Maisy - 04.01.2022

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY