POLARNI USVIT alaskan malamute

Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

Vrh "I" 28.03.2012

2 kluci a 1 holka
Otec: Matka:
Ch. Black Lotus Come On Let´s Go "Melman" Ch. Cassie Polární úsvit
melmen cassie a
   
 melmen1  cassie b
   
 melmen2  cassie c zavody jicin
   
Otec Melmena: Ch.Taolan´s Traces of the Cat "Calvin" Otec Cassie: MultiCh.EUW Brian Del Biagio
 calvin brian2a 
 calvin1 brian4a 
Matka Melmena: Ch.Black Lotus Tigress Xsassy as Sire Matka Cassie: MultiCh.WW Delightful Anny Inditarod
 xsassy  annie 1b
 xsassy1  annie5a
   
Matkou štěňátek se konečně stala naše Cassie. Cassie bude již pětiletá fenka a má  svá první štěňátka. Mohu říct, že je výborná matka. Cassie sama o sobě je velmi temperamentní fenka a miluje pohyb, což je i vidět na její atletické a vyběhané postavě ;-) Je i výstavně úspěšná, má splněny podmínky pro titul Interchampion a v současné době je šampiónkou Čech, Slovenska a Chorvatska. Je dcerou velmi úspěšných rodičů. Její matka (Delightful Anny Inditarod) je Světová vítězka 2006 a multi šampiónka. Otcem Cassie je italský pes Brian del Biagio. Rovněž i on je multi šampión a Evropský vítěz 2007! Otcem štěňátek je Black Lotus Come On Let´s Go "Melman". Melmen se sám o sobě výstav neúčastní, ale je otcem velmi kvalitních a zdravých potomků. Jak by také ne, jeho otec je velmi úspěšný pes v USA - Taolan´s Traces of the Cat "Calvin", kterého chovatelsky snad není nutno dále představovat. Matkou Melmena je krásná černobílá fenka pocházející z chovatelské stanice Black Lotus ze Švédska. Co se sportu týče, tak Cassie má splněný pracovní certifikát, vyběhaný ve spřežení na sněhu. Jedná se o velmi pracovitou fenu a se spřežením Vládi Vraštila dosahovali umístění na předních místech. Melmen sportuje se svým pánečkem u kola. Oba rodiče mají oční vyšetření a DKK 0/0. Štěňátka jsou tak vhodná pro chov, výstavy, sport a samozřejmě i jako společníci pro aktivní lidi.
fotogalerie
 
Parents GrandParents G-GrandParents G-G-GParent


CH Black Lotus Come On Let´s Go

HD 0/0, Eyes clear 2011
Ch. Taolan's Traces Of The Cat Ch. Taolan's Tundra Nordic Ch. Taolan Frostflyer
Ch. J-Len's Taolan Tamisan
Ch. Taolan's Fancy That Ch. Taolan's Arctic Cat
Ch. Taolan SnoKlassic Off The Wall
Ch.Black Lotus Tigress Xsassy as Sire
HD A1, ED 0, Eyes clear
Ch.Waterstone Roaring WoodBerry Malhaven Crystal Rainbow
Hokie-Hi Grande Teak
Czarik´s B- Xantia Najanin´s Birk
Unalaska´s Lady Czarina-Na


ICh. Cassie Polární úsvit

HD 0/0, ED 0/0, Eyes clear 2011
Working test
EW ICH.Brian del Biagio
HD B, ED 0, Eyes clear
ICH. Daystar del Biagio ICH. Axel del Biagio
ICH. Qeen del Biagio
Tanja del Biagio ICH. Redflower del Biagio
Cold Valley´s Quidproquo

WW ICH Delightful Anny Inditarod
HD 0/0, Eyes clear
ICH. Buffalo Bill Inditarod ICH. Moon Song's Captain Moon Ray
ICH. Conny ze Západní křižovatky
ICH. Askania Legend of North Kid De Soto De Riofrio
CH. Cassie Kysucká hviezda

 


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Máme štěňátka ze spojení Jeff a Maisy - 04.01.2022

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY