Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Cassie s Hankou vyrazily na poslední dogtrekking před létem a opět došly na krásném 5. místě! Trasu 96km ušly za 32hodin a 31minut. Jsou to prostě holky šikovný! ;-)

Chci tímto také poděkovat Hance, že se Cassie tak věnuje! Vznikl mezi nimi doopravdy krásný vztah a já jsem moc vděčná, že má Cassie takovou sportovní kamarádku. A nejen to, Hanka má krásnou hovawartku, která se také jmenuje Cassie a obě Cassienky jsou skoro stejně staré a stali se z nich nerozlučné kamarádky! Moje Cassie tímto potvrzuje svou perfektní povahu, kdy se naprosto bez problému skamarádila v 5ti letech s další dospělou fenou a můžou kdekoli zůstat spolu!

Jinak, Hanka skončila celkově v kategorii DTW-1 na 3. místě v Mistrovství dogtrekkingu České Republiky roku 2013 !!! Hani ze srdce gratuluji !!!


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY