Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

 

Každý rok vyhodnocuje Alaskan Malamute klub ve Velké Británii nejlepší jedince a již tradičně jsou naše odchovy mezi nimi, ale tyto výsledky jsou přímo neuvěřitelné :

V kategorii TOP IMPORT za rok 2012 se umístily naše odchovy na prvních třech místech!!!

1. Hawkeye Polární úsvit "Cochise"
2. Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya"
3. Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush"

   
 

Kromě toho se Chaya stala také celkově 4. nejlepší fenou roku 2012! Cochise byl celkově vyhodnocen jako 3. nejlepší pes a K´eyush 6. nejlepší pes roku 2012!!!

Jedná se doopravdy o neuvěřitelné výsledky, když zvážíme, že ve Velké Británii jsou řádově stovky malamutů aktivně se věnujících výstavám!


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY