Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Naše odchovy žijící ve Velké Británii se již tradičně zúčastnily této velkolepé výstavy, CRUFTS 2013. Je přímo neuvěřitelné, že se všichni rok po roce umísťují mezi prvními 5ti! Navíc v tak obrovské konkurenci a vždy posouzeni jiným rozhodčím. Myslím, že právem jsem na všechny tři hrdá ;-)
   
Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - třída LIMIT DOG - se umístil na 2. místě!

posudek: Ačkoli není plně v srsti, nemůžete přehlédnout stavbu těla a osvalenost tohoto mladého psa. Velmi pěkných proporcí s přiměřenou sílou kostry, dobře úhlenými končetinami, výborným ocasem a krásnou hlavou. Vynikající pohyb.

   
 

Follow My Dreams Polární úsvit "Chaya" - tř.OPEN BITCH - se umístila na 3. místě!

posudek: Rozdílný typ od první a druhé feny. Ne zcela v srsti, ale opravdu krásná fena s vynikající hlavou! Celkově opravdu v kondici a s pěknou stavbou těla. Se svým handlerem se pohybují jako jeden a s lehkostí.


Chaya i Cochise jsou v majetku chov.stanice DreamWolves

   
 

Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - OPEN DOG - se umístil na 3. místě!

posudek: Ve výborné kondici, pohybuje se po kruhu výborným pohybem, nádherná hlava s malými oušky, vynikající srst. Krásně předveden jako obvykle.

Majitel K´eyushe - Sergio Bebiano


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY