Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Cassie absolvovala dvoudenní závod v Janovičkách ve spřežení Vládi Vraštila v kategorii MB2 a skončili na 3. místě. První i druhé kolo bylo dlouhé 31,55km. Celkový čas za 63,10km měli 6,32hod. Přičemž první kolo zvládli bravurně v čase 3:06hod, ale ve druhém kole si pro nepříjemnosti na trati pohoršili a odběhli to za 3:25hod.

Lady běžela v kategorii MSKJ2 (běžkař + 2 psy). Druhý pejsek byl též z našeho chovu - DUKE Polární úsvit - a jel s nimi jeho majitel Radek Pelikán. Na to, že spolu jeli poprvé, to odběhli úplně perfektně s celkovým časem 7:40 hod za 63,10 km a skončili na 6. místě.

   
  Všichni zúčastnění si prožili krásný zasněžený víkend, plný sportu, čerstvého vzduchu a hlavně pejsků ochotných pracovat ;-) No a pro náš team to byl poslední trénink na Šediváčkův Long!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY