Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Jelikož Cassie měla své nejlepší dny, tak Hanka tentokrát vyrazila s Aurou. Nicméně Aura hold není pes, který chce pracovat pro každého a postavila si hlavu. Sice tento dogtrekking zvládla, ale šla pro jistotu půl metru ZA Hankou! ;-) Hance asi do smíchu nebylo, ale mě to velmi pobavilo, protože vím jaké tratě zvládá a jak výborně běhá ve spřežení. Hanka tím pádem na Auru zanevřela a Cassie si nemůže vynachválit! Na oplátku zase vím, jak si moje kamarádka Romča půjčila Cassie v zimě na běžky, aby se Cassie proběhla a ta si po 3km sedla do příkopu a nehla se! Jo, hold to jsou pejskové a ne stroje, a pro každého makat nebudou ;-)))

Nicméně to nemění nic na tom, že Hanka to i s otrávenou Aurou zvládla a 82km ušly v čase 22:06 hod a skončily na krásném 3. místě!!! Gratuluji holky! Přikládám fotku, která je sice trošku mázlá, ale naprosto vystihuje Aury náladu ;-)

Oficiální stránky závodu: http://www.frystak.tombru.com/


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY