Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Oakiok Magic Boy for Polarni usvit "Spike" - Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně v rase, BIS PUPPY 4 ! Jedná se teprve o jeho druhou výstavu a Spike si vede přímo skvěle!

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - mezitřída - V1, CWC

Cassie Polární úsvit "Cassie" - třída šampiónů - V1, CWC a dokončila tak titul ŠAMPION POLSKA!

   
  Neodpustím si dodat, že mě doopravdy pobavila paní rozhodčí, která závěrem pronesla řeč, že Lady a Cassie jsou typické výstavní feny a proto titul CACIB zadala jiné fence, která je více pracovní. Samozřejmě tento titul může zadat komu chce. Upřímně pochybuji i o pracovním využití dané fenky, vzhledem k jejím kilům, které v danou dobu nosila. Ale přišlo mi doopravdy vtipné, že to řekla zrovna o dvou fenách, které byly v přípravě na Šediváčkův Long - jeden z nejtěžších etapových závodů! A jelikož to píšu zpětně, tak můžu i potvrdit, že obě feny zvládly opravdu velice těžkou sezónu a uběhnout v jedné etapě 80-90km pro ně nebyl problém!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY