Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Další vynikající zprávy z Anglie! Chaya "Follow My Dreams Polární úsvit" - Výborná 1 ve třídě Limited a poté získala své první CC jako nejlepší fena! Chaya se vrátila po svém prvním vrhu zpět na výstavní pole a má vynikající výsledky!

Cochise "Hawkeye Polární úsvit" obsadil krásné druhé místo ve velmi obsazené PGD class! Což je přímo vynikající, protože Cochice evidentně odložil svůj kožíšek na celé léto ;-)  Nicméně např. minulý týden na výstavě v Bakewell obsadil 1.místo v PGD class, poté získal BOB a nakonec i BIG 4. Cochise je bráška naší Lady a ve svých 20ti měsících si vede doopravdy skvěle!

   
  Za výborné výsledky našich odchovů v Paington vděčíme specialistovi na plemeno panu Keith Givens (Shomont Kennel). O to víc si daného úspěchu vážíme! Děkuji samozřejmě i majitelům obou dvou odchovů, které můžete vidět na http://www.dreamwolvez.co.uk/

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY