Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Již tradičně jsme se zúčastnili klubové CAC výstavy Klubu severských psů a ani tentokrát jsme nelitovali! Naši pejsci i odchovy si opět odnesli ty největší tituly:

Ago Polární úsvit "Agouš" - tř. otevřená - V1, CAC

Enormous Nugget Polární úsvit "NUK" - tř. vítězů - V1, CAC, Nejlepší pes

Duke Polární úsvit "Duke" - tř. vítězů - V2, R.CAC

Aura Polární úsvit - tř. vítězů - V1, CAC, Nejlepší fena, BOB !!!

Delightful Anny Inditarod - tř. veteránů - V1, Nej.veterán fena

Chovatelská stanice Polární úsvit se také umístila na 1.místě v soutěži "O nejlepší chovatelskou skupinu".

   
 

Obrovskou radost nám udělala Aura i Nuček, kteří se stali nejlepší zástupci AM jako pes a fena. Aura získala již třetí rok po sobě na této výstavě titul BOB, po dva roky nazpět dokonce BIS! ;-)

Na tituly, které Aura získává po celou její výstavní kariéru jsme nesmírně hrdi! Myslím, že ji ve třídě šampiónů zakončila nádherně. Nyní bude mít svá poslední štěňátka a příští rok už v novém kožíšku nastoupí do třídy veteránů ;-)

   
  Jediným "stínem" výstavy bylo počasí, které přineslo teploty hodně nad 30st.C ve stínu! Pro lidi i pro psy přímo vražedné. Aspoň, že pejsci se pak mohli vykoupat v bahýnku řeky Sázava ;-)

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY