Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

K´eyush (Equinox Woodvram Polární úsvit) opět zazářil a získal další BEST IN SHOW

Máme z toho obrovskou radost a přikládám originál posudek K´eyushe :

This dog has excellent type, of correct size and with plenty of substance. His movement is balanced, has power and looks as if he could work all day. His limbs turn neither in or out. He holds his topline on the move and carries his tail in the correct position. He has an excellent head with correctly placed ears and eyes which give the best of expressions. He is presented in excellent condition and his coat is immaculate. Well handled. I could not deny him BD again with my co-judges agreement he was BIS.

   
 

Druhým zástupcem z našeho chovu byl na této výstavě teprve 18ti měsíční "Cochise" (Hawkeye Polárni úsvit), který si též vedl vynikajícně a umístil se na prvním místě v silně obsazené třídě yearling! Stejně tak jsme hrdi i na jeho posudek:

A dog with good construction which would suggest good working ability. Excellent front and rear angles. Good head with nice ears and eye placement, eye colour a little light. Excellent coat and condition. Moved well. This was a strong class of young dogs.

Velmi děkujeme oboum rozhodčím za vynikající posudky našich odchovů. Samozřejmě obrovské dík patří oboum majitelům za skvělou prezentaci! K´eyushe můžete najít na http://www.keykas.co.uk/ a Cochise najdete na http://www.dreamwolvez.co.uk/


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY