Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

Chtěli bychom zde představit úplně nové webové stránky, které vytvořil Radek Pelikán pro Duka. Myslím, že se jedná o moc hezkou prezentaci a Radkovi moc děkujeme! Duke si určitě takové stránečky zaslouží! Krátké představení:

Duke Polární úsvit, nar. 6.9.2008

Český Junior Šampion a Český Šampion

DKK 0/0, DLK 0/0, DOCH (vyšetření očí) negativní 8/2011

Nově má i DNA testy a nepřenáší vlohy pro dlouhou srst !!!

Duke se i aktivně účastní závodu s výbornými výsledky!

   
  Více na http://dukepolarniusvit.sneznypes.cz

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY