Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Posledních pár let jsme se chtěli s Aurou zúčastnit této velkolepé výstavy. Nicméně štěstí nám nepřálo a Aura nebyla nikdy v srsti. Letos poprvé se nám zadařilo a Aura zůstala v kožíšku ;-) Vyrazili jsme tedy opět na nesmírně dlouho cestu, abychom se zúčastnili jedné z nejprestižnějších výstav světa. Právě kvůli dlouhé a náročné cestě jsme pejsky koupali až v Anglii a chtěla bych tu výslovně poděkovat Sarah a Frankovi Cochran za výbornou a profesionální úpravu Aury! Ještě jednou, díky Sarah!
   
  Na výstavu bylo přihlášeno 189 AM, přičemž Aura byla v "open class", kde bylo celkem přihlášeno 19 fen. Aura skončila na vynikajicím 5. místě (VHC = Very Highly Commented) !!! Myslím, že se jedná o úžasný výsledek, pokud si uvědomíme o jak velkou výstavu se jedná a také to, že Aura je již sedmiletá fenka a dokázala tak pokořit feny o mnoho let mladší!
   
  Na stejném místě, tzn. 5. (VHC = Very Highly Commented) se také umístil náš odchov K´eyush (Equinox Woodvram Polární úsvit) v "open class", kde bylo též přihlášeno 19 AM. I u něj si dosaženého výsledku moc vážíme!
   
  Osobně mohu také porovnat letošní a loňskou konkurenci a dle mého názoru se letos sešla mnohem větší konkurence a mohli jsme tu vidět nejen mnoho zástupců známých chovatelských stanic Evropy, ale také mnoho kvalitních jedinců! Vítězům gratulujeme a těšíme se na příští rok, alespoň jako diváci ;-) Kompletní výsledky výstavy najdete na: http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp?ShowYear=2012&GroupID=WOR&ScheduleID=84

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY