Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Annie se narodilo 6 krásných štěňátek! Máme 2 černobílé kluky, 2 černobílé holky a 2 šedobílé holky! Jsme na tento vrh nesmírně hrdi! Otcem štěňátek je pes importovaný z USA - Kaviak´s Kodiak Son of Denali. Děkujeme jeho majitelce Katharine Bischofer, ze nám umožnila tohoto psa použít v naší chovatelské stanici. Kody je nejen krásný a velmi impozantní pes, ale má i velmi zajímavý rodokmen. Annie měla po celý život vynikající výsledky na výstavách a získala i jeden z nejvyšších titulů - Světová vítězka 2006.
   
  Oba rodiče jsou zdravotně prověřeni a oba dva mají krásný pohyb. Annie vždy velmi ráda běhala a Kody běhá stále aktivně ve spřežení. Věříme, že štěňátka budou velmi nadějná a zdědí to nejlepší po obou rodičích ;-) Jejich růst můžete sledovat v sekci štěňata, kde najdete i odkaz na fotogalerii.

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY