Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Hawkeye Polární úsvit "Cochise" - Výborný 1, CAJC! Moc děkujeme paní rozhodčí za toto ocenění. Cochise byl ve třídě mladých naprosto nejmladší a ještě ne zcela v srsti. Paní rozhodčí ocenila jeho prostorný pohyb a stavbu těla přiměřenou jeho věku, kdy se v dané konkurenci nejblíže blížil standardu. Cochise touto výstavou zakončil svou krátkou výstavní kariéru zde v ČR a odjíždí ke svým majitelům do Velké Británie, kde doufáme bude úspěšně pokračovat! Sice nám bude velmi moc chybět, ale v Anglii se připojí k velmi úspěšné fence Chaye /Follow My Dreams Polární úsvit/, která je též z našeho chovu a čeká ho tam milující domov v chovatelské stanici DreamWolves.
 

Honey Lady Polární úsvit "Lady" - Výborná 2 ve třídě mladých

Face to Face Polární úsvit "Face" - Výborná 1, CAC, Národní vítěz!!! Face si tak drží stále vynikající výsledky, kterých v poslední době dosahuje!


Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY