Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Equinox Woodvram Polární úsvit "K´eyush" - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG a poté dokonce BID a 2 BIS !!! Další nádherný výsledek pro tohoto teprve dvouletého psa !!! Výsledky, které K´eyush dosahuje jsou přímo neuvěřitelné!
Mimojiné, 26.6.2011 se K´eyush stal jako první importovaný malamut ŠAMPIÓNEM VELKÉ BRITÁNIE!
   
  Získat tento titul není nijak lehké, je třeba získat 3 x titul CC. Tento titul se zadává pouze na velkých výstavách a získává ho nejlepší pes a fena v plemeni! Přičemž v Anglii není problém, aby na takovéto výstavě bylo přihlášeno 180 AM! K´eyush získal dokonce již 4x CC!!! Jsme nesmírně hrdi na jeho výsledky! Díky Sergio a Charlene - Keykas kennel

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY