Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Hawkeye Polární úsvit - Velmi nadějný 1
Duke Polární úsvit - Výborný 1, CAC
Enormous Nugget Polární úsvit - V2, R.CAC
Honey Lady Polární úsvit - Velmi nadějná 2
Face to Face Polární úsvit - Výborná 1, CAC
Geena Polární úsvit - Výborná 2, R.CAC
Aura Polární úsvit - Výborná 1, CAC, Nejlepší fena, BOB a BIS
   
  Aura získala BEST IN SHOW na této výstavě již dva roky po sobě!!!
Tentokrát moc děkujeme paní rozhodčí Ing. Petrusové, která byla součástí prvních importů Aljašských malamutů do ČR! O to víc si tohoto úspěchu vážíme! Děkujeme!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY