Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Lord of the Rings Appalachian - otec našeho očekávaného vrhu "H" získal titul CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB a BIS!!! Super práce Frodo a Kačko!!!
Duke Polární úsvit - výborná 2, res.CAC
Face to Face Polární úsvit - výborná 1, CAJC, Vítězka speciální výstavy mladých, BOB Junior!!!
  Goldie Polární úsvit - výborná 3 ve třídě mladých
Europa Polární úsvit - výborná 1, CAC, Vítězka speciální výstavy !!!
Daphne Polární úsvit - výborná 1, CAC
Delightful Anny Inditarod - výborná 1 ve třídě veteránů a splnila tak podmínky pro titul Veterán šampión!!!
  Součástí výstavy byla i bonitace, které se účastnily dva naše odchovy:
Duke Polární úsvit - DKK 0/0 je nyní chovný!
Enormous Nugget Polární úsvit - DKK 0/0, DLK 0/0 je taktéž chovný!
  Další výstava, kde naše odchovy přímo zazářily! Děkuji všem majitelům za péči a lásku, kterou svým svěřencům věnují a za energii a finance, které do výstav investují!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY