Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

  (Multi BIS BISS AM/CAN CH Sno Quest´s King Of Landwood x WW ICH Delightful Anny Inditarod)
K´eyush se stal finalistou pro rok 2011 v soutěži  - Winner of PetPlan Working Junior Stakes
Jedná se o velmi prestižní soutěž pro mladé psy a feny od 9ti do 18ti měsíců, kdy se do finále za celý rok kvalifikuje pouze 28 psů všech plemen!!!
  Další vynikající výsledek na který jsme právem hrdí získal 15.5.2010 na klubové výstavě „AMCUK“
- BEST IN SHOW JUNIOR
- BEST IMPORT – Nejlepší import !!!
- Junior Rescue stakes – 1 místo
- Reserve Best Overall Rescue Stakes
  Majitelům děkuji a gratuluji k vynikajícím výsledkům a za veškerou péči a lásku, kterou u nich K´eyush má! Díky Sergio a Charlene!!! Veškeré výsledky K´eyushe najdete na stránkách Keykas Kennels

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

Štěňata

Máme štěňátka ze spojení Dobby a Maisy narozená 23.08.2023

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY