Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

  Otcem štěňátek je náš Jessie (ICH. JUST FUR FUN SHAMANROCK) a maminkou je Annie (WW.ICH.DELIGHTFUL ANNY INDITAROD). Oba rodiče jsou DKK 0/0, oční vyšetření neg.2009. Oba jsou vítězové mnoha výstav a Annie je dokonce Světová vítězka!!! Jejich potomci zároveň běhají úspěšně ve spřežení. Štěňátka tak mají vysoké předpoklady pro chov, výstavy, sport, ale samozřejmě i jako společníci do sportovně založené rodiny.
  Jedná se o opakované spojení, kdy se v předešlém vrhu (r. 2006) narodil pouze 1 pejsek - Buster Polární úsvit, který je v současné době šampiónem Dánska a je zcela zdráv - oční vyšetření, DKK 0/0. I on se již úspěšně osvědčil v chovu. Pokud byste měli o štěňátko z tohoto spojení vážný zájem, neváhejte nás kontaktovat..

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY