Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

  Je to pouze měsíc, co se náš odchov Keyush - Equinox Woodvram Polární úsvit - přestěhoval na Maltu a už sklízí vynikající úspěchy na výstavách! Gratulujeme majitelům Charlene a Sergio Bebiano!!!
15.11.2009 Výstava psů pořádaná kynologickým svazem na Maltě. Rozhodčí: Peter Jolley - UK
Equinox Woodvram Polární úsvit - třída štěňat - Velmi nadějný 1 a dále
BOB, Nejlepší štěně v pracovní skupině, Nejlepší pes v pracovní skupině a Nejlepší štěně výstavy!!!
  25.10.2009 Výstava psů MESSINA CAC/CACIB - Itálie - Velmi nadějný
24.10.2009 Výstava psů MESSINA RADUNE C.I.R.N. - Itálie - Velmi nadějný
24.10.2009 Výstava psů CALABRIA CAC/CACIB - Itálie - Výborný
17.10.2009 Výstava psů MALTA - Velmi nadějný 1 a RESERVE BEST PUPPY IN GROUP

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY