Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

  Letošní sezóna začala účastí ve dvou Sprintech a nyní už běhají MID. V jeho týmu běhá i naše Cassie! Složení týmu: Andy Polární úsvit, Cassie Polární úsvit, a tři potomci našeho Jessieho (Ich.Just Fur Fun Shamanrock) - Druid od Mamutí skály, Angie Železný vrch a Argo Železný vrch.
17.10.-18.10. závody Červený Kostelec "BONO 2009" - kategorie C2 - sprint 5,32km - 2.místo z 8mi startujících!
  31.10.-01.11. závody Jičín 2009 - kategorie C2 - sprint 5,2km - 1. místo V. Vraštil junior - Angie + Druid
závody Jičín 2009 - kategorie C2 - sprint 5,2km - 2. místo V. Vraštil - Andy, Argo, Cassie
14.11.-15.11. závody Točník 2009 - kategorie MB2 - MID 17km - 1. místo !!!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY