Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Casper Polární úsvit - Výborný 1 ve třídě mladých a BIS JUNIOR!!! Byla to teprve druhá výstava pro tohoto nadějného pejska a podruhé se stal nejkrásnějším mladým psem celé výstavy!!!·
Asim Polární úsvit - Výborný 1, BOB a BIS !!! Další BIS pro tohoto úžasného psa!!! Díky Luiso!!!
27.09.2008 IHA Tulln - Rakousko - rozhodčí Dr.Otto Schimpf - A
Clipper Polární úsvit - Výborný 1 - Jugendbester - a dokončil tak JUNIOR ŠAMPIÓNA RAKOUSKA!!!
  28.09.2008 MVP České Budějovice - rozhodčí L.Pavlíková - CZ
Crony Polární úsvit - mezitřída - výborný 1, CAC, R.CACIB ! Byl to přesně první den, kdy mohl jít Crony dle věku do mezitřídy a začal tak kariéru přímo skvěle! Tímto moc gratuluji majitelům Cronyho manželům Joskovým!!!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY